Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El lehet-e titkolni a nyelvpie...

El lehet-e titkolni a nyelvpiercinget úgy hogy ne lássa senki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyújtogatod a nyelved, akkor nem látszik egyáltalán.
2009. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz...+ha ásÍtasz tedd a kezed a szád elé:)
2009. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor frissen szúratod pár napig pöszeségre számítani lehet, mert megdagad a nyelv, és csak folyékonyat tudsz enni. Ha szülők miatt kérded, előttük ebben a formában nehéz eltitkolni, észre fogják venni. Az első ékszer ráadásul sokkal nagyobb, mint amire később kicserélik (ha igényled, de sztem igényled:)
2009. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem simán beszéd közben is észre lehet venni. Egyrészt ha csend van, akkor hallani mikor néha a fogadhoz koccan, másrészt meg ha megcsillan, az is feltűnő. Persze ha ügyesen csinálod, eltitkolhatod.:)
2009. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
beszéd közben egyáltalán nem látszik, nem tátogva beszélsz, nekem 3 éve van és sokan nem is tudják.a koccanásról is az a véleményem h kizárt esetleg ha eszel és a kanálhoz vagy villához koccan azt lehet hallani, de a fogadhoz nem fog véletlen érni, ha csak nem játszol vele.
2009. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egyik osztálytársamnak 2 évig volt, nem vették észre a szülei, miután kivette akkor kérdezte csak az anyja, hogy mi az a lyuk a nyelvén :D
2009. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm próbálta eltitkolni a szülei előtt, csak egyszer történt egy baki: ebéd közben valahogy szétjött a piercing és kiesett a szájából..:D ciki..
2009. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nekem szerencsére nem volt beszédhibám:)

viszont egy hét után mikor már benőtt és semmi baja nem volt, a számítógép előtt játszottam vele, akkor buktam le anyukám előtt. Lassan 3éve megvan, és apukám még mindig nem tudja :)))

amúgy el lehet titkolni szerintem, de ha megvan, akkor is mit tudnak már csinálni?úgyis elfogadják!!

2009. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél évig sikerült a szüleim elől,pedig akkora volt a nyelvem mint egy lufi.Mondjuk akkor haragba voltam velük és nem sokat beszéltünk, de akoris.Egy nevetésnél buktam le...És ha már ennyi ideig kihúzod akkor utána ha otthon vagy simán ki tudod veni órákra, hogy ne nőjön be. (mert gondolom a szüleid elől kéne titkolni:))
2009. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Több mint egy éve van piercingem, és a szüleim nem tudnak rólla. Ne nevess nagyon nyitott szájjal, és evés közben vigyázz h az evőeszközt ne koccintsd a piercinghez. Csak ennyi.
2009. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!