Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki segítene egy konkrét...

Valaki segítene egy konkrét (nem egyedi készítésű) fehérarany gyűrű megszerzésében/megvásárlásában?

Figyelt kérdés

A következőben szeretném a segítségeteket kérni:


2008-ban kaptam ajándékba egy fehérarany gyűrűt, amit én választottam ki egy budapesti kis ékszerboltban.

Fontos eseményhez kötődött, de sajnos most elhagytam. Szeretnék vásárolni egy ugyan olyan gyűrűt.

A kis ékszerboltban már nem értékesítenek arany ékszereket, így ők nem tudtak segíteni. Az interneten találtam egy webshop-ban egy ugyan olyan gyűrűt, de ott már nem rendelhető. Szinte minden ékszer webshop-nak írtam levelet, telefonáltam, de sajnos sikertelenül, mert mindenhol ékszerkészítést vállalnak, azt nem, hogy megszerezzék/megrendeljék a gyűrűt.

A szóban forgó gyűrű, gépi készítésű, sorozatban gyártott, tehát nem egyedi elképzelés alapján készült.

Adatai:

14karátos fehérarany

Kb. 2gr

Cirkónia köves

Fénykép róla:

[link]


Tudna valaki segíteni a gyűrű beszerzésében?

Bármilyen elérhetőségnek és információnak örülök!


2012. jan. 28. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ha esetleg csináltatnád?
2012. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Az a baj, hogy 1részt a gépi készítésű gyűrűket nem lehet pontosan ugyan olyanra megcsinálni, másrészt pedig 3szor annyiba kerülne, mint amennyit "ér a gyűrű". Erre pedig nem futja. De a lényeg, hogy abban kérnék segítséget, hogy hol tudnám megvenni! Nem pedig különféle csináltatási, "nézzek a neten"(már millió oldalt végignéztem)ötleteket várok! Köszönöm!
2012. jan. 31. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!