Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy csomó kérdés a színezett...

Egy csomó kérdés a színezett hidratálóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy látszik a napon, mint az alapozó?

Mennyire fed jól?

Tinédzser korosztály is használhatja?

Valakinek van tapasztalata ezzel a krémmel?Jó, rossz?


[link]


2012. jan. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A színezett hidratáló nem fed. Inkább csak egyenletes arcfelületet biztosít. Ha problémás a bőröd, akkor inkább az alapozót válaszd. Mivel már tizenéves korban sem árt a vizet pótolni, jöhet a hidratáló. Ez a fajtát nem ismerem, de az Yves Rocher színezett hidratálójáért odavagyok.
2012. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem látszik, pont ez a lényeg. Viszont emiatt nem is nagyon fed, inkább csak egyenletessé teszi a bőrt, ahogy az előző válaszoló is írta.

Tiniknek akkor jó, ha nincs különösebb gond a bőrükkel. Bár én alapozót amúgy sem ajánlanék, még 31 évesen sem használok, nemhogy 12-16 évesen... Pedig én is pattanásos voltam 25 éves koromig. A korrektor az ok.

Ezt a krémet nem ismerem, nem is láttam még. Én Oriflame-est használok, de az ránctalanító is egyben, úgyhogy nem tiniknek való :)

2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!