Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy műszempill...

Létezik olyan, hogy műszempilla de "beültetett"? Ez lenne a 3D-s?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom hogyan mondják, de én úgy tudom víz nem érheti a műszempillát, mégis sok sminkes videóban láttam, hogy már fent van neki a tincses és arra teszi a sminket..lehet hülyeség. Vagy ez lenne a 3D-s? Mennyibe kerül, hogy húzósnak mondják?Köszi
2012. jan. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3D műszempilla nem beültetett. :D Ragasztva van, szálanként a saját szempilládhoz. Elég időigényes művelet míg felragasztják. Víz érheti, de olajos sminklemosók, arctonikok nem nagyon, ezért nem ajánlott pl. spirálozni se, mert semmivel sem tudod lemosni. De ha fent van egy ilyen szempilla akkor felesleges mellé spirált használni. Én fél éve hordok 3D szempillát, 3 hetente kell töltetni, és 3 havonta teljesen leszedjük, majd újra rakjuk. Mióta hordom azóta egyáltalán nem sminkelek, még alapozót, púdert sem használok. Teljesen megváltoztatja az arcot, reggel úgy ébredsz és nézel tükörbe, mintha már ki lennél sminkelve. Imádom. Felrakni 13 ezer forint, töltetni 4. De kisebb városban élő barátnőm mondta, hogy neki pl. 5 ezerért rakták fel, és 2 ezerért töltik.
2012. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh,ez jó :D én szeretek sminkelni, szóval én biztos használnék rá, illetve nekem világos a szempillám,festetni szoktam..akkor ne fog elütni a 3D-stől az enyém egy hónap múlva? :O
2012. jan. 31. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte befestik mielőtt felteszik, ha szükséges. Nekem is szokták mert barna a szempillám. Nem hiszem, hogy kikopna egy hónap alatt a festés, de ha rendszeresen spirálozod meg sminkeled, akkor egy hónap alatt garantáltan le is esik az összes szempilla. Azoknak találták ki akik nem akarnak nap mint nap sminkelni. Ha te akarsz, akkor spirálozgass, de pénzkidobás a 3D szempilla.
2012. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj értem, rendben van. Köszi, meggondolom ezt még.
2012. febr. 2. 21:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy kozmetikus ismerőssel és azt mondta,hogy lehet sminkelni de magát a szempillát nem érheti ilyesmi,szóval fültisztító pálcikával kell leszedni :) na mindegy, fogok majd csináltatni, nagyon tetszik!
2012. febr. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!