Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék korall ajakszínezőt...

Hol tudnék korall ajakszínezőt/rúzst venni? 15/L

Figyelt kérdés

Lehetőleg valami natúrabb, korallos színre gondolok, ami nem túl feltűnő, de azért látszik, hogy van rajtam valami. :)

Azért nem szájfényt szeretnék, mert utálom amikor beleragad mindenem..



2012. jan. 31. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az a korall szín?(komolyan nem tudom, linkelnél valami hasonlót?:)



..most rákerestem, a google igen vegyes árnyalatokat dob ki rá...

2012. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a Müllerben, Dmben, és Rossmannban vannak különböző kozmetikumok. Nem érdemes drágát venni, a kicsit olcsóbb is eltart egy darabig. Különben le lehet tesztelni a rúzsokat, a kezedre kensz egy kicsit, és onnan látod, hogy tetszik e a szín, vagy, hogy épp mennyire látszik.
2012. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A drogériás fényekkel vigyázz, mert minden szín világosabbnak látszik, mint amilyen(szóval a valóságban sötétebbek), úgyhogy úgy válogass, hogy ha lehet mindig 1 árnyalattal világosabbat próbálj elhozni!:)

Jártam már így én is, azért írom, mert becsapósak!:)

2012. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!