Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol vannak a világ legszebb,...

Hol vannak a világ legszebb, legjobb könnyűbúvár-helyei?

Figyelt kérdés
Tehát olyan helyek, ahol lehet látni színes halakat, korallokat.
2011. dec. 26. 00:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Egyiptom - Vörös-tenger. Csak ajánlani tudom.
2011. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Omán
2011. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Great Barrier Reef, Ausztralia
2011. dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi most jöttünk haza Maldív szigetekröl, és lenyügözö, habár sokat utánna olvastam és nem mindegy melyik szigetre megy az ember.


Mi szigetünk egy álom volt halak szempontjából. hihetelen mennyiségben papgály, doktor halak, és még ezer más szines kicsi és nagy halak. mi csak shnorcheleztünk, és kb 5-m-t kellet úszni a reefig(korallzátonyig) ahol hemzsegtek a szines halak. láttunk delfint (de öket hajórol), teknös ahogy elúszik melettünk, kiscápákat, és ami lenyügözö volt a rája raj ami beúszott a kisvízbe, hihetetlen volt.


ami kevesebb volt a szines korallok, rengeteg koraal volt de nem azok a nagyon színesek, de lehet menni shnorchel túrára ahol mutatnak sok más korallzátonyt.


szinte az összes szigetnek van búvárközpontja is, lehet bérelni vagy saját búvár felszerelést vinni, csinálnak búvár tanfolyamokat minden szinten.


mi voltunk már karibtengeren pár éve de ez annál lenyügözöbb sokkal, ott cska pár halacska volt, itt viszont nyüzsögtek a szines halak.

2011. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, ehhez mind látnom kellett volna, de Hurghada csodás (volt aki azt mondta, a Piramisok elbújhatnak e látvány mellett)
2011. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Eilat - Izrael
2011. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Örmester14 válasza:
Nagy koralzátony ausztrália de kur..va drága
2011. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vörös-tenger és a legjobb ha egy hajós safarira eltudsz menni. Én egy 3 napos safarin voltam ott és minden volt: roncsok, zátonyok, delfinrajok + (bár azt csak távolról de) dugongot is láttunk.
2012. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4/8 melyiken voltatok?
2012. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!