Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok sminktippeket adni,...

Tudnátok sminktippeket adni, főleg alapozót?

Figyelt kérdés

Most kicsit leírom bővebben:

Holnap lesz életem első randija és mivel még csak 13 éves vagyok nem gondolkodtam olyan nagy sminkben csak épp egy kis szemceruza felül is alul is. Az a gáz hogy felül nem tudom hogyan kell ... tudnátok tippet adni??

A másik meg , hogy alapozót hogyan használjak?


2012. febr. 3. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem ne használj alapozót, helyette inkább színezett hidratáló krémet. A problémás terülteken korrektort alkalmazz. Akár hidratálót, akár alapozót használsz, szerintem kézzel a legegyszerűbb felvinni, szép vékonyan, egyenletesen elkened, akárcsak egy krémet.


A szememet én úgy szoktam felül kihúzni, hogy kicsit felhúzom a szemhéjam és egészen a szempillák tövébe rajzolom a vonalat, ettől dúsabbnak is hatnak a pillák.

Ha ez esetleg kellemetlen, akkor próbáld a szempillák fölé rajzolni közvetlen.

21L

2012. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yly3SUBgYac-> nagyon jól magyaráz a csaj(dorka), nézz meg tőle több videót is, szerintem nagyon jó(: remélem még nem túl későn küldtem..

de tényleg tök jó sminkeket csinál.. ebben a videóban kifejezetten az alapozókról beszél, de rengeteg másik videója is van..(: remélem tudtam segíteni!

pusz

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziii mindenkii :) Tökéletes
2012. febr. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!