Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb avonos alapozo?

Melyik a legjobb avonos alapozo?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem használok Avon terméket, de anyukámnak a bőrnyugtató hatású alapozó vált be a legjobban, pedig elég kényes bőrű.

21L

2012. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Huh ilyen üveges, nem is tudom a pontos nevét, de lehet az a bőrnyugtató, amit az előttem hozzászóló írt, nem tudom sajnos fejből, meg már megvan egy ideje, és a szöveg lekopott az üvegről.:S
2012. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] ez. (utolsó voltam)
2012. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem is ilyen van, de szerintem van ennel jobb is
2012. febr. 6. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
én is a calming effects-et használom, mint az előttem hozzászólók és nagyon szeretem. kellemes a bőrömhöz és egész jól fed.
2012. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kerdes, ha te tudod hogy szamodra melyik lenne a legjobb?
2012. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom meik a legjobb, csak sejtem, hogy ennel azert van jobb is. ez nem tartos, nem fed olyan jol, es neha kiszaritja a borom.
2012. febr. 7. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van az az alapozó. Én nagyon szeretem. Ára se rossz. Mondjuk nekem nem is kell, hogy annyira fedjen.
2012. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Anno én voltam AVON sminktanácsadáson. Nekem elég zsíros a bőröm, néha pattikkal karöltve. Nekem az Ideal Shade alapozót ajánlotta a sminkes, sokszor nincs benne a katalógusban és még kevesebbszer van akciós ára. Négyzet alakú üvegben van.
2012. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Avonban szinte minden rémesen rossz minőségű, az alapozók főleg, tele bőrre káros anyagokkal. Emellett még csak nem is olcsó. Ennyi pénzért lehetne már normális minőségűt is kapni máshol. Nem ajánlom egyiket sem.
2012. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!