Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretitek az Oriflame terméke...

Szeretitek az Oriflame termékeit? Meg vagytok velük elégedve? Esetleg szeretne valaki belépni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretem, nem vagyok megelégedve és nem akarok belépni.
2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neimigazán vagyok velük megelégedve,vettem már egy pár terméket,egyiksem fejtette ki a hatását,köztük egy körömnövekedés serkentőt is vettem sok probléma van az Oriflame-ekkel.Az első hogy irtó drágák.A körömnövekedés serkentő 7 mililiteres volt egy ennek ellenére 230 dinárba került..Egy szájfény ami nincs ugy kb 8cm-s lehet a vastagsága 2cm-er,nagyon kicsi és 300 dinárba került nem hazudok..nagyon drágák.nem is érik meg az árukat.Nekem nem jönnek be.
2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én szeretem, használok oriflames alapozót, esti és nappali krémet, ajakbalzsamot, és mind nagyon jó
2012. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nánai-Hutton Alexand ***** válasza:

Nem szeretem, imádom.

Nos, nem kenek bármit magamra. Ja, és ha valami esetleg nem jön be, van rá garancia. Persze nem szabad visszaélni ezzel.

Krémeket, parfümöket egyébként ki lehet próbálni, van kb. mindenről minta. Sok rúzsról is. CSATLAKOZNI mondják és MÁR nem mert egy éve építem :)

2012. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!