Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Moyra színes zselé mért...

A Moyra színes zselé mért folyik összevissza?

Figyelt kérdés
Úgytudom nem gagyi pedig, és fel is kevertem homogénné, mégis alig lehet vele dolgozni. Megfolyik a kutikulánál és a színe sem lesz egyenletes ott több réteg után sem. :s
2012. febr. 4. 22:07
 1/10 anonim válasza:
46%
Nem jó ne használj moyrát mert nem jó termék valóban folyik és állítólag nem is tapad meg és levegősödik én is körmös vagyok én is tapasztaltam
2012. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

KEdves Előző! Ez egyszerűen nem igaz, amit írsz. A moyra termékekkel nincs semmi gond, másfél éve csak azt használok. Nekem és a kolléganőimnek sem levegős. A színes zselékkel pedig meg kell tanulni bánni, mert valóban folyósabbak, mint az építő zselék, de ha az ember tud körmözni, és gyakorlott is benne, nincs vele semmi gond.


Ha nem hiszed, meg lehet nézni Szalay Andrea (Norka) munkáit, ő is csak azt használja.. csodálatos módon, neki sincs vele semmi baja.


A kérdés feltevőjének pedig annyit, hogy csövet kell cserélni a lámpában, és rögtön nem fog megfolyni. :) Nem mellesleg, én egy rétegben használom őket, és gyönyörűen fednek, kötnek. Csak jó lámpa kell hozzá.

2012. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó válaszolóval értek egyet, nekem is nagyon folytak a színes zselék, és alig akartak megkötni. Nem tudtam miért, hisz mindenki dicsérte őket. Aztán csövet cseréltem a lámpámban, és azóta pillanatok alatt megkötnek. Az építőit közül csak fehéret próbáltam, de imádtam. Szóval kérdező, lehet, hogy gyengék a csövek a lámpádban, azért folyik el.
2012. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem megköt azzal nincs gond. Kb 1 hónapja vettem új lámpát, úgyhogy a csövek is újak. Viszont felviszem a színeset és amíg a másik körmömön is megcsinálom ugyanezt, az előző ráfolyik a kutikulára. Pedig nem is dolgozom sok anyaggal.. Egyszerűen nem értem. A builderjével nekem sincs semmi bajom amúgy, de ez.. :S
2012. febr. 5. 12:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Vendégen nem is próbáltam még, csak magamon. Pont, hogy ne fussak bele ilyenekbe
2012. febr. 5. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Bakker, a színes zselét nem öt körömre kenjük egyszerre, hanem egyesével, és lámpázzuk egyesével. Ha így csinálod, hidd el, nem folyik meg. Ahogy te csinálod, persze, hogy megfolyik. Ezért mondtam, hogy meg kell vele tanulni bánni.
2012. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs baj a Moyra zseléivel, szerintem nagyon is jók!


Hogy te nem tudod használni, az más tészta. Szegény vendégeid :(

2012. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A Moyra színes zselékkel nincs semmi baj. Múlthéten kentem fel margarétára az összes színt, mindegyik kivétel nélkül gyorsan megköt. Egy két van ami valóban folyékonyabb és áttetszőbb a többi 70 mind jól fed és nem folyik. Az építő zselék tapadásával pedig semmi gond nincs, valaki vagy állítólag hallja vagy tapasztalja…én tapasztalom. Merem állítani, hogy a Medium Clear, Premium, Premium Ice blue maximálisan tapadnak.
2012. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kettessével szoktam csinálni, és köszi! :)
2012. febr. 6. 12:35
 10/10 anonim válasza:
ötösével-kettesével... TÖK MINDEGY.. EGYESÉVEL kéne! :)
2014. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!