Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vörös hajhoz és zöld szemhez...

Vörös hajhoz és zöld szemhez milyen színű smink, kiegészítők és ruha áll jól?

Figyelt kérdés

Főleg a smink érdekel, eddig eredetileg szőke hajam volt, ahhoz használtam rózsaszínt és néha sötétkéket a szememre, de most nem tudom, mi illene, h így befestettem vörösre (rezesre). A szemem változatlanul zöld (néha kék). :)


Meg ehhez a rezes hajhoz milyen színű ruhák állnak jól? :)


2012. febr. 5. 13:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam, h általában fehér a bőröm (szerencsére nyáron barnul valamennyire :)), és szeplős (télen alig láthatóan, enyhén, nyáron pedig garmadával jönnek. :)))
2012. febr. 5. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:
zöld
2012. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete füstös szemeket kerüld, inkább barnát használj. brönzösabb színeket és narancsosabb árnyalatokat használj :)
2012. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vörös hajú, zöld szemű, fehér bőrű lányoknak leginkább a lila, és a föld színei illenek(barna, narancs), jó még a fekete-szürke füstöt smink is!

Ruhákban meg nagyon feldobja a hajat a kék szín, illetve jók még ugyancsak ide is a földszínek!(azért a narancssárgát kerüld :) )

2012. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A leírásod alapján a 2meleg ősz" típusba tartozol:


Itt láthatod, hogy mik állnának jól:

[link]


Sminknek: A padlizsán lila, a barna árnyalatai, terrakotta színek, mézszínek, aranyló árnyalatok stb.


[link]


Szia,

egy smink mániás :-)


40/N

2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a tippeket :))


az a két szín, amit nem igazán szeretek, a barna és a lila. :) Lilát csak a körmömön hordok, barnát meg sehol, egyik szín se áll túlzottan jól. :) Amúgy az se biztos, h ősz típus vagyok, mert ugye eredetileg szőke a hajam, a bőröm meg olyan "hulla", nyáron barnul inkább be. De átböngészem a küldötteket, meg majd kísérletezgetem. Köszi még egyszer a véleményeket. :))

2012. febr. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!