Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki a kedvenc beauty bloggered?...

Ki a kedvenc beauty bloggered? Ki a legszimaptikusabb? (a magyar lányok közül)

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Livinpretty blog a legszimpibb és leghasznosabb, de valahogy a csajt nem bírom. Jókat ír és szép sminkeket csinál, de egyszerűen nem tudok vele szimpatizálni, hisz tudom, hogy a segge alá lett téve minden, diplomája van és mégsem dolgozik, mert "nem talál olyat, ami neki tetszene", kvázi mást sem csinál, csak vásárol meg blogol, és az ilyen embertípus számomra elviselhetetlen (főleg, mikor írja, hogy ezt meg azt milyen drágának találja...de közben meg tele van MAC cuccokkal a 0 jövedelme mellett).


De a blogját elismerem, az tetszik.


Talán a CrystalMakeup bloggere a legszimpibb, bár néha nekem ő is túl sok. De a blogját szeretem.

2012. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Még ő lenne az, nem tudom miért, de mostanában elég ritkán jelentkezik. Pedig nagyon jó videói vannak, és nagyon jól magyaráz. Mér vissza kellene, hogy térjen!:

[link]


[link]


Aztán még itt van az enyém, ah gondolod megnézheted. És bocsi, de ez csak körömről szól, de hátha tetszik, és örömmel olvasod. Amúgy a saját blogomról privátban nagyon szívesen várok véleményt, és kritikát is. :):

[link]

2012. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dorka sminkel :) bar most jo ideig szunetelt, de o az egyetlen akit rendszeresen kovetek.:)
2012. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Becevio válasza:
Dorka sminkel :) forever :)
2012. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami sminkügyileg a legjobb, az nálam a Griberli és a Livin' Pretty, esetleg mellette a Crystal Makeup Studio és a Suzy the Makeup Maniac (mármint hazsnosság szempontjából). Emberileg akivel szimpatizálok, az az utóbbi Suzyja, Griberli és a Citromhab Évije, Evinde... őket találom a legérdekesebbnek és a leginkább hozzám hasonlónak.
2012. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
plastic tinkerbell*.*
2012. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Kitti a legjobb szerintem és a Niki.


A Dorka egy affektáló h ülye P. Direkt vékony hangon beszél, marha unszimpatikus nem természetes.

2012. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A makeuplabkitty a legjobb, mert amellett, hogy gyönyörű és kedves, nem kenyere, hogy lehúzzon direkt cégeket és márkákat, mint a többi (pl. a kis kövér Dorka, aki azt sem tudja milyen hangon szólaljon meg, hogy ne hallatszódjon az eredeti hangja vagy a másik kis kövérke a sminkkel com).


Na utóbbiról is megvan a véleményem, a kis köpönyegforgató. A barátnőivel együtt!

2012. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!