Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfümöt preferáljátok...

Melyik parfümöt preferáljátok jobban? Ti melyiket használjátok és használnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Avril Lavigne - Black Star, Avril Lavigne - Forbidden Rose

Én a Black Star-t használom. Ti milyen parfümöt hazsnáltok. A kettő közül melyiket hazsnálnátok? Vélemények ?



2012. febr. 5. 21:07
 1/9 anonim válasza:
Black Star. :) De nekem a Wild Rose van meg, ez a 3. parfümje, nagyon jó. :D
2012. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok parfümöm van,a kedvencem:Christian Lacroix-Absynthe


Nekem a Forbidden Rose jobban tetszik.

2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az is jó, csak én már kifújtam a Forbidden Rose-t. :P
2012. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Wild Rose-t megkaptam ajándékba, egy ideig azt használtam, de nekem nagyon édes. Nem tudom miért ...
2012. febr. 5. 21:37
 5/9 anonim válasza:
Amúgy tényleg édes. :)
2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Forbidden Rose-nak viszont tényleg kellemes illata van. :)
2012. febr. 5. 21:46
 7/9 anonim válasza:
Az biztos. :) Még meg is van a gyűrű, ami hozzájárt a parfümhöz. :P
2012. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik megvan. De én jobban szeretem a Wild Rose-t. Én amúgy is az édes illatokért vagyok oda. De valahogy ősszel mindíg parfümöt váltok..arra a pár hónapra, mert csak ősszel a Forbidden Rose-t használom. Valahogy engem az őszre emlékeztet. A többi évszakban meg Wild Rose. Black Star-ral nincs bajom, csak már nem tetszik annyira mint régen. Valahogy most olyan semmilyen illata van. Mintha megváltoztatták volna az összetevőket vagy ilyemsi. Nem haszálom egyáltalán. Csak a szobámat szoktam vele néha befújni, úgy még oké. :)
2012. jún. 17. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:

nem szeretem annyira Avril parfümjeit(magát a csajt annál inkább) de ha választani kell, akkor Black Star. :)

Én mostanában az Adidas és a Puma parfümjeit használom, kedvenceim az Adidas - Fizzy Energy, és a Puma - Animagical:)

De most kaptam egy Bruno Banani parfümöt, ééés imáádom. :"D Szerintem egy nő-fanatikus cégről van szó, mert az "About Woman" és a "Made for Women" parfümjeivel nagyon belopta magát a szívembe. :)

2013. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!