Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi smink cuccotok van?...

Mennyi smink cuccotok van? Melyik márkákat preferáljátok? Naponta sminkeltek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem sok, leginkább avonból használok:

Kőpúder

korrektor

folyékony alapozó

kétféle szemceruza

kétféle szempillaspirál

egy szájfény

natúr szemhéjpúder.

Nem sminkelek mindennap, max korrektort használok meg egy kicsi púdert, natúr sminkek híve vagyok amúgy :D

2011. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is leginkább avon: szemhéjpúder, korrektor, púder, 3 rúzs, 2 szájfény, szemceruza, spirál...

Viszont az avonnal vigyázni kell mert egy-két termékkel mellé lehet fogni.

2011. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindennap sminkelek de nem erősen alapozó és spirál. Nekem elég sok sminkem van soha nem tudom megállni,hogy ne vegyek meg valamit. Én Maybelline-t használok.
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fu...én mindennap használok alapozó és tust vagy spirált, persze ha sehova nem megyek akkor semmit.
2011. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

mindennap sminkelek...bár csak a szememet festem..nem használok alapozót vagy szájfényt...

a szememre spirált, szemceruzát (sötétkék, fekete) szemhéjpúder (fekete), néha tust használok.

:)

2011. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem sminkelem magam minden nap. főleg az Avon termékeit használom és sok is van belőle.
2011. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Nincs semennyi sminkem, sokkal szebb vagyok smink nélkül.:)

14/L

2011. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is Avonból rendelek általában

csak a szemem sminkelem, van több szemhéjpúderem, többszínű szemceruzáim, spirálok, szemöldökcerka és a szemem alatti sötét karikákra korrektor. ezenkívül még pirosítót használok néha

2011. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én csak szempillaspirált használok, semmi mást, púder sem volt soha az arcomon, sem szemhéjfesték. De érdekes, hogy a pasik mindig azt hiszik, hogy teljesen ki vagyok festve. :) A szép bőr titka nem az, amikor eltakarjuk, hanem amikor tisztítjuk és ápoljuk.
2011. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindennap sminkelek, de ha csak hétköznapra, akkor:

-Kétféle alapozó egy világosabba szemem köré egy sötétebb az arcomra, hogy kiemelje a szemem.

-szemtus macskásan

-szempillaspirál

-és egy kis barnás púder az arcomra még. :)

2011. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!