Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm! Mi a menete a csillám...

Műköröm! Mi a menete a csillámporos beépítésnek, úgy hogy az éles határvonal megmaradjon a csillámnál? Ne legyen elmosódás.

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát az első dolog, hogy meg kéne tanulni körmözni. A többi már gyerekjáték.
2012. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi..ezzel sokat nem segítettél...ez egyáltalán nem volt hasznos válasz!Legközelebb arra válaszolj amit kérdeznek....nem megbántásképpen! Aki eltudja mondani ténylegesen,az válaszoljon.
2012. febr. 6. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
tényleg ennyit lehet tenni, nem tudok vonalhúzási segédeszközről..
2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,már megtudtam a választ!Én csináltam rossz sorrendben a dolgokat!De most már tökéletes!
2012. febr. 7. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahhha, tökéletes :DDD
2012. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dórea válasza:
ez engem is érdekelne:)
2012. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyébként a körmösöknek nemkéne annyira odáig meg vissza lenni a tudásuktól,ugyanis énis itthon csinálom a körmömet,tanfolyan nélkül,mert nem mindenkinek van pénze tanfolyamra vagy továbbképzésekre,énis ellestem a trükköket kértem tanácsokat,és egész elviselhető körmöket csinálok,ha kell küldhetek képeket is, nemkell leszidni mindenkit aki tanácsot kér! :)
2012. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elviselhető és a minőségi munka olyan messze van egymástól, mint makó jeruzsálemtől..
2012. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És ha nekem, vagy a kérdezőnek ez is jó? Egy szóval se említettem,hogy MŰKÖRMÖS lennék, csupán azt hogy nemkell leoltani minden kérdezőt. Megkérdezte hogy hogy maradjon éles határvonal, azért kérdezte mert tanácsokat szeretne profiktól.
2012. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!