Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem fényes a zselés...

Miért nem fényes a zselés műkörmöm? Miért nem csillog eléggé a csillámporos zselé, amit kikeverek?

Figyelt kérdés
Teljesen minőségi anyagokból dolgozom (ugyan olyanokkal,amilyenekkel nekem is csinált már más,és az teljesen rendben volt),de nekem valamiért nem fénylik,sőt kifejezetten matt,és csak közelről lehet látni a mintát.Pedig fényzselét is használok.Ha szines zselét keverek ki,akkor már volt,hogy egy fél tégelynyi csillámport belekevertem nagyon kicsi zselébe,a körömre való felvitel után mégis alig látszott,hogy milyen színű lenne.
2011. jan. 1. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lámpa alatt szárítod?
2011. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze!És ugyan olyannal.mint amilyennel nekem is csinálták.
2011. jan. 1. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú, hát én se tudom, de nem lehetne azt megkérdezni aki csinálta neked, vagy akitől vetted...?
2011. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő sem tudja megmondani.:(
2011. jan. 1. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
keverj bele egy kis mézet, én is úgy csinálom és így fénylik!
2011. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!