Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell szép francia...

Hogyan kell szép francia manikűrt készíteni? Már ott elakadok, hogy nem tudom szép egyenesre vágni a körmöm, olyan bénán néz ki, nem úgy, mint másnak.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az a bajom, hogy 2 nap alatt lekopik. Nem sokat érnek a körömlakkok:@. Különben én a lábamon szoktam kifesteni és úgy csinálom, hogy levágom a nagyját és kockásra lereszelem. Aztán jöhet a fedőlakk majd a francialakk rá a fehér és megégy fedőlakk esetleg előtte egy szép matrica:)
2008. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
menj el manikuroshoz ;)
2008. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
magadnak is megcsinálhatod, és szép is lehet! ha megvan milyen fazont szeretnél, láss hozzá. gondolom hosszú körmöket, de ha rövidebbet, akkor is csak reszelővel.reszeld a kívánt formára, a lakkozás pedig legyen gyors,határozott,ne remegős kézzel. :-) sok sikert!!!
2008. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Sszia, legelőször is levágod a kellő hosszúságra, de annál egy picit hosszabbra, mert még reszelsz is rajta. Szal ha levágtad, lereszeled olyan formára amilyenre akarod. Amelyik jobban megy a kezed formájához.. (lehet szögletes is, de lehet ovális is) .. szóval ha kész vagy a reszeléssel (tudod ott a körömágynál ott is fel kell tolni a bőrt, van direkt egy "kellék", azzal ez nagyon egyszerű)

Aztán vmi "alapozó" mármint amelyik a többi alá van, mert mondjuk védi, vagy ilyesmi.

Aztán először a fehéret kell, és úgy csináld, hogy balról húzod szépen jobbra.. vagy ha így nagy nem megy, akkor csináld úgy, mint a festők .. mármint föntről lefelé, aztán utána egy fültiszítóval majd leszeded ha nem egyenes.. mert nyílván nem lesz az.

Aztán ha megszáradt jöhet egy másik fehér/vagy a rózsaszín. Sok szerencsét.. Habár nem biztos, h sikerült ezt így itt jól leírnom :S Kérj meg valakit, hogy mutassa meg, utána már menni fog.

2008. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Használhatsz francia manikűr sablont is! kis csíkok, amiket ráragasztasz a körömre, és úgy fested le a fehér részt, hogy szabályos legyen! Ezekkel nagyon vigyázz mert ha még nem elég száraz az alapozóréteg akkor azt fel is tépheti! Légy nagyon türelmes és inkább várj többet!

Amúgy ha lehet egy tanácsom, akkor próbálj minél gyorsabban száradó, minél kevésbé szűrű fehér lakkot választani mert azzal van a legtöbb baj! Inkább vegyél vmi drágát de jobbat, vagy olyan márkát miről tudod, h illik rá a leírás.

és én úgy szoktam h:

01.reszelés

02. átmosom körömlakklemosóval(hogy jobban tapadjon a lakk amjd)

03.áttörlöm és vízzel lemosom

04. alapozó lakk

05. rózsaszín vagy csillám lakk vagy amit akarsz

06. fehér

07. fedőlakk, hogy tartósabb legyen

nekem am a színtelen lakkom fedő, alapozó és körömerősítő. nagyon jó: astor power3

2008. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

DEHOGY IS!!!!!!!!!!!!!

NEM ! Odaadom az ms-em ha írsz rpivátot és elmondom hogy kell (most tanulok manikürösnek )

ezeket lehetőleg ne alkalmazd (bár van ami jó de nem telyesen) tönkre teszed a körmöd vagy pedig nem lesz jó ! szívesen segítek írj bátran :)

2008. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!