Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy merjem megkérdezni?...

Hogy merjem megkérdezni? Nagyon szeretnék egy ajak pc-t.

Figyelt kérdés

Még apa úgy-ahogy belemegy abba,hogy legyen,de anya hallani sem akar róla,szerinte undorító,ronda,begyulladhat stbstb,ami rosszat csak lehet mindent elmondott róla. nagyon-de nagyon szeretnék egyet,és nem azért h feltűnjön vkinek,mert sokan ezzel piszkálnak,hanem azért mert nekem tetszik,és 2éve nézem az embereket,hogy milyen jól áll nekik,milyen szép,de miután anya kiakadt miadta,nem mertem beszélni róla. ilyet szeretnék kb [link]

szerintem ezzel semmi baj nincs,max suliban kiveszem,és anya elött,de semmiképp nem akarom önfejűen titokban csinálni mert egyrészt nagy baj lenne belőle,másrész nemszokások hazudni anyának,mert így nevelt.( mielött azt tanácsolnátok,hogy apát kérjem meg h beszélje rá anyát,megmondom h elváltak,úgyhogy csak rontanék a helyzeten.)

légyszíves segítsetek !! 15/L


2012. febr. 8. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd akkor biztos később is akarod,így kibírod azt a pár évet és így anyudnak is bebizonyítod,hogy tényleg komolyan gondoltad és nem a divat után mész..
2012. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mostanra gondoltam* ezt kihagytam,hanem majd a 16.szülinapomra. régóta könyörgök neki(vagyis most már nem),mert félek,hogy megint veszekedni kezdünk. még a sima fel ragasztós tetkón is kiakadt,amit rágókban lehet kapni... :S
2012. febr. 8. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szigorúak szüleid,talán elmondhatod nekik,hogy kapható mű piercing is.Talán az anyukáddal is beszélhetnél,hogy erős vagy,független nő és meggondoltad a dolgot.Szerintem ezzel nincs baj(nekem is van *.*)..Mond meg neki nyugodtan,hogy ez számodra egy nagyon boldogító,értékes dolog lenne.A neki ez nem tetszik,az nem a te hibád,és nem is egy a stílusotok.
2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mű piercing? kicsit bővebben elmondanád h ez kb mit is jelent? és köszönömszéépen*.* én konkrétan addig amíg rá nem beszélem mágnesesre gondoltam,de nemtudom,hol lehet kapni.
2012. febr. 14. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A kozmetikusnál érdeklődhetsz, elmehetsz az egyik barátnőddel,hogy ne legyél egyedül ott.
2012. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia!(:

nekem is van mű pc-m, és anyukám nem kapott infarktust amikor megltta, pedig ő is olyan hogy hallani se akar róla..

ha Bp-i vagy akkor a westendet tudom ajánlani, ott van egy bolt claire a neve én ott vettem 2db mű pc-t.

úgy néz ki, mint egy karika, csak beteszed alulra a szádba és olyan mint az igazi.(:

2012. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de westenden(budapest) belül még hol lehet kapni mű pc-t,és milyenek?még a mágnesesen gondolkodtam,ami ugy néz ki mint 1kis pont,most nem tudok képet kirakni róla,mert telóról vagyok:))
2012. márc. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!