Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjfesték-palettát...

Milyen szemhéjfesték-palettát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egyet, amiben legalább 30 féle szín található, csillámos és matt is, viszont nagyon elkeserít hogy rengeteg palettában sok hasonló szín van, sőt néha ugyanolyan is. Pl 88-asat néztem, és volt benne 8! szín, amiből 3 szinte teljesen ugyanolyan volt. Szerintem ez pénzkidobás lenne így csak...

Ajánlanátok nekem olyat, amiben különböző színek vannak és nektek bevált?


2012. febr. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A 88-as palettán lehet, hogy a fényképeken egyformának látod őket, de hidd el, élőben mind eltér. Ha még az árnyalat esetleg ugyanaz, az egyik matt, a másik selyemfényű, a harmadik csillámos. Nekem a Coastal Scents összes 88-as palettája megvan, bármelyiket nyugodt szívvel ajánlom, mert fantasztikusak.
2012. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy csak képen egyforma, kezdek hajlani rá. Azért még mások véleményére is kívácsi vagyok :)
2012. febr. 9. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Miss Rose-nak nagyon jó és sokszínű palettái vannak, és nem kell vagyonokat költened rá.
2012. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!