Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek érdemes ezt...

Szerintetek érdemes ezt megvenni? (MAKEUP PLAZA)

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg, hacsaknem sminkes vagy, és kihasználnád. szerintem aki változatosan sminkel, az sem használ 40 árnyalatnál többet, ami ennek még a felénél is kevesebb.
2011. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon! Nemcsak sminkesek, hanem "háziasszonyok" is nagyon jól ki tudják ezt használni. Ráadásul szárazon és nedvesen is használható paletta. 88 minőségi szemfesték 1 palettában 5800 forintért, ez azt jelenti, hogy 1 db festék kerül 65,- Ft-ba! Hát szerintem ez mindent megmagyaráz, hogy miért olyan híres a Coastal Scents 88 Original paletta az egész világon ;-)
2011. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri! Alap kelléke minden kezdő, haladó, profi sminkesnek. Szárazon és nedvesen is használhatod, nagyon jó minőségű. Olvass utána, csak extra és jó véleményeket fogsz hallani erről a termékről. Világhírű valóban. A Coastal Scents sikerterméke, nem lehet űberelni.
2011. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri, persze. Ez az egyik leghíresebb paletta a világon. Nagyon jól pigmentált, profi termék. A barátnőm és én is rendeltünk már ilyet, csak jókat tudok mondani erről a szemfestékről. Jövő hónapban lesz a szülinapom és ki szeretném próbálni az Eclpse korrektort és a 10-es arcpírt is, mert ódákat zengenek róla és nemcsak külföldön.
2012. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapdarab minden sminkesnek és sminkkedvelőnek. Nagyon-nagyon megéri bármelyik Coastal Scents paletta. nekem a 28-as a kedvencem és imádom az Eclipse korrektor palettámat is. Az egyik legjobb befektetés ez a márka. Egyébként én is a Makeup Plázában veszem őket, nagyon korrekt cég.
2012. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon megéri. A legjobban kihasználható paletta, de csak az eredeti az igazi, a hamisak (vagy trendi szóval élve az utánzatok) nem olyan jók, csak hasonlóak, de közel nem olyan tartósak és pigmentáltak, mint az eredeti.
2012. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb döntés, hogy megvettem ezt a palettát.

Maximálisan ki lehet használni és egy örök életre elég, ráadásul nem szárad be 5 év után sem. Nekem már ez van 5 éve és ugyan olyan jó, mint az első nap, amikor felbontottam. Csak ajánlani tudom. Nem véletlen a rengeteg hamisítvány, hisz csak azt utánozzák, ami már bejött és szuper!

2012. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!