Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igazi fekete tartós szemceruza...

Igazi fekete tartós szemceruza? Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az Essence-en kívül, az nincs nálunk..

2012. febr. 9. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én most AVONból rendeltem SuperShock folyékony szemhéjtust,fekete színűt,de olyan mint egy ceruza,csak sokkal erősebb a színe és tartós is.Nekem bevált.
2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aha.. Hát Avonból én soha többet, onnan inkább nem kell semmi.., a tus meg nem jó, ceruza kéne... na mind1...

Azért köszi!:)

2012. febr. 10. 12:51
 3/12 anonim válasza:
Én is az Avon Supershock-ot ajánom, szerintem a legjobb szemceruza, én nagyon szeretem... az a neve hogy szemhéjtus de igazából egy szemceruza. nagyon könnyen felvihető de amikor már fent van és megszárad, nagyon tartós és nagyon szép fekete színe van.
2012. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A 97. oldalon levőre gondoltok?

[link]


Ez nem tus, hanem ceruza??

2012. febr. 11. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
én is AVON-t tudok ajánlani, ami szemceruza (automatikus), a neve AVON Glimmerstick Diamonds. vagy ha nem szeretnél rendelni, és gondolom olcsóbb kategóriát szeretnél, akkor ajánlom még a sima Miss Sporty szemcerkát.
2012. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miss Sporty kizárva !! Olyanom van és nagyon utálom őket!!

Csak nem akarok még 3 fajta ceruzát venni, ami nem fekete, vagy nem tartós, ezért kérdezem..

Olyan 2000 Ft-ig árkategóriában szeretnék.:)

2012. febr. 11. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:

(5. vagyok)

akkor próbáld ki a Manhattan szemcerzukát. ilyet is hasunálok (mondjuk ebbeől lilát, nem a feketét, de nekem bevált). vagy mondjuk a NYC szemceruzák is jók.

2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"használok (bocs, elírtam)
2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor megnézem a Manhattaneket, meg hátha szerencsém lesz az Avon boltban, és lesz egy olyan Glimmerstick automata szemcerka minta, és meg tudom nézni, hogy mennyire fekete.

A problémám egyébként az, hogy egy idő után(ami nem több 2 óránál) elszineződnek, vagy teljesen lekopnak.. emellett az is zavar, hogy a spirál koromfekete színe mellett mindegyik fekete cerkám eddig elütött.

NYC nincs nálunk, csak ilyen alapvető nagyobb márkák...:(


Köszi a választ, akkor utána nézek ennek a 2-nek!:)

2012. febr. 11. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltunk,amit linkeltél.A mostani katalógusban nincs benne az a supershock ceruza feketében,csak más színekben és az a 13. oldalon látható. vagy itt:

[link]

Ha már Avon boltban jársz,akkor szerintem nézd meg ezt is,érdemes.

2012. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!