Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap csináltattam 3D műszemp...

Tegnap csináltattam 3D műszempilla hoszabbítást. Nagyon szép lett! Volt már ilyen nektek? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Szempillagöndörítőt lehet rá használni, és ha igen akkor milyet vegyek? Sürgős lenne! Köszi
2009. jún. 3. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem egszer volt de nem tartott túl sokáig :s kb. másfél-2 hétig. én nem használtam rá göndörítőt de szerintem lehet.

2009. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima szempilla göndörítőt semmiféleképpen ne használj rá! mert megtöri a műszempillád! ahol csináltattad onnan vagyél ilyen hő melegítésö szempilla göndörítőt..és szerintem sima spirált se használj rá...hanem a szalontól vedd meg! [tapasztalat] :D
2009. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!