Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen Miss Rosé termékeket...

Milyen Miss Rosé termékeket használtatok eddig és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Elég olcsók így sokan szerintem ezért kerülik el, mert tuti nem jó.

Ti mit gondoltok? Pirosító, szemhéjfesték, alapozó, púder, körömlakk, rúzs? Bmiról vélemény?? Kedvenc termék?


2012. febr. 14. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én pirosítót és szemhéjfestéket használok. és nagyon jók, sokkal tartósabb, mintha rimmelt vagy miss sportyt kennék a szememre. (ugyanis ezeket is használtam, de nem voltak olyan jók)
2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pirosítót, imádom.
2012. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szájfény ~ a színe nagyon szép, nem csillog túlságosan, viszont két igencsak érdekes, ellentétes dolgot figyeltem meg. Egyrészt ragadós, ami nagy hátrány egy szájfénynél, ez már tényleg ragad mindenhova, másrészt a szájról könnyen elcsúszkál és a szám mellett a bőr is szájfényes lesz. Ez pedig negatívum, és mivel nem akarom 5 percenként korrigálni a szájfényt, inkább nem használom.

Szóval még egyszer nem vennék ilyen szájfényt.

16/L

2012. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!