Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznaltatok mar syoss termeke...

Hasznaltatok mar syoss termekeket? Ha igen akkor megeri? Jobb mint mas egyeb sampon? Vagy csak a marka teszi?

Figyelt kérdés
jobb mint mas egyeb sampon?vagy csak a marka teszi?
2011. szept. 23. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Samponját azt pont nem használtam, csak balzsamot és pakolást. A balzsam semmit sem ért, olyan volt a hajam, mintha nem is raktam volna rá semmit. Azt hiszem az olajos volt az.

Használtam még a Moisture pakolásukat, az viszont nagyon jó volt. Tényleg szép sima és könnyen fésülhető lett tőle.

2011. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek bevált. Hiába kérdezed meg, mindenkinek más válik be, próbáld ki aztán majd meglátod, ennyi.
2011. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
En most kezdtem Syosst hasznalni nem reg es nagyon jo...baratnomnek teljesen mas a hajtipusa es neki is bevallt nagyon korpas volt a hajam es probaltam mar mindent es akkor syosst es mar nem korpas:D szerintem nagyon jo es puhitja fenyesiti is a hajat....ego novelo szer kent is arulhatnak:P
2011. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem hair repair balzsamom van,de egy kalap SZ.

nem éri meg,egyáltalán nem professzionális...

2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sampont es balsamot hasznaltam , a simito hatasut..ugyan olyan volt tole a hajam .. epp mintha csak konnyeben vasalodot volna.. a festek meg eleg joo de nem az a hajszint ered el amit a csomagolason ir..mondjuk en vilagosittotam.. probalt ki veszitnivalod nincs ;)
2012. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
zöld syoss hajlakkot használok, semmi nem fogható hozzá. legjobb!!
2013. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem annyira nem valtak be...A hajjlakk nem hasznalt semmit csak feher valamik lettek tole a hajamon , a hõállo spraytol nagyon zsiros lett a hajam , a sampon es a balzsam olyan mint akarmilyen olcso termek....
2013. szept. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!