Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó sok sminkje van nem?

Jó sok sminkje van nem?

2012. febr. 15. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom... Nekem egy neszeszeres kistáskában is elfér a sminkes cuccom 23 évesen, ez meg...
2012. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus hülye p...
2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neki csak az a lényeg, hogy sok cucca legyen, tudja mutogatni a youtube-on, közben meg teljesen felesleges az összes. Meg ennyi idősen, könyörgöm... Máson is járhatna az esze.
2012. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem a smink mennyisége határozza meg, hogy valaki p*csa vagy nem. Nekem is rengeteg sminkem és körömlakkom van, nem nevezném magam p*csának, csak szeretem a szépségápolást. Ennyi...
2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

anyám mennyi:O

Ráadásul egy nagy csomó márkás cucc..

Adhatna párat...

2012. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát sztem tipikus tinilánynak van ennyi. xD

Beletekertem, mert az ilyen magamutogató, affektáló libákat nem csípem, meg amúgy se érdekelt annyira, de nem olyan húde sok ez. Nem is olyan nagyon márkás semmi, csak drogériás meg avonos dolgok. :D

Általában nem is sminkelek, de ha összeszedném az összes cuccom, szerintem több lenne. :D Csak én 3 városban hagyom szét, meg anyám is lenyúlja, na majd egyszer összeszedem és összeszámolom. :D De nem teszem fel YT-ra, ha nem baj. :D:D

2012. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok...ez nagyon túlzás. Ez a fajta az apuci-anyuci kicsi gazdag nagyképű és 'nagyon felnőtt akarok lenni' -típusú kislánya.

hova fajult ez a világ...?!?!?!

2012. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintetek hány éves?:D max 14 :D és honnan volt mindenre pénze mert ez íyg összesen kb 100.000 forint....
2012. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok itt az irigy ember, most ha adnak neki rá? Mindegy, hogy 14 vagy 18 éves, akkor veszi meg, ha megteheti. Az meg már szerintem nem a mi dolgunk, hogy honnan van rá pénze.
2012. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
DE akkor is milyen jó már neki:(
2012. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!