Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alábbi lányok közül nektek...

Az alábbi lányok közül nektek ki teszik és kinek a sminkje nyeri el a tetszéseteket?

Figyelt kérdés

Én mind a 3 blogger csajt imádom, szerintem nagyon ügyesek, de pl arra lennék kíváncsi nektek ki tetszik?És jól sminkelnek?


Mert, nekem valahogy soha nem lesz ilyen szép a végeredmény :(


[link]


[link]


púderfelhő


[link]


[link]


livinpretty


[link]


[link]


tündérkert


16/l


előre is köszönöm, esetleg még linkelhetnétek más blogokat amiket szerettek, mert itt a nyár és szeretem őket olvasni, nem kell feltétlen csak sminkről szólnia


2011. jún. 23. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik lány sem kiemelkedően szép, a sminkek sem tetszenek annyira. Az első lány második képe tetszik. Amúgy ezeket csak gyakorolni kell, és ha megfelelő minőségű kozmetikumokat használsz, akkor előbb utóbb sikerülni fog.
2011. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szamóca.. ***** válasza:
100%

huu.. az elsőnek főleg az első képen nagyon bánat feje van, és nagyon előnytelen az a smink, ráadásul nem is szép.

a másodiknak a szája olyan érdekes, de legalább sminkje jó, am szép arccal. a harmadik az első képen szép, meg oké, viszont a másodikon az a smink olyan mint amilyet én cisnáltam 10 évesen míg anyu dolgozott, kísérlet képpen. borzalom.

2011. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

a második, neki jól is áll


20L

2011. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első lányé tetszik. Az utolsó kép gáz egy kicsit, olyat én is tudok... :)
2011. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a második csajszi sminkel a legszebben, nekem a többi nem annyira tetszett. A sminknél alapvető fontosságú, hogy mindig legyen tiszta és jól hidratált a bőröd és ami még nagyon fontos szerintem, hogy nem éri meg gagyi termékeket venni, pláne nem alapozóból. De például az ArtDeco szemfestékem még sosem kenődött úgy el, mint pl. az Essence vagy akár a L'oreal. Lazán kibírt 8 órát, ugyanolyan tartósan (mondjuk én mindig használok szemhéjpúderalapozót is).

Szóval jó minőségű termékek, és tiszta arcbőr a nyitja a szép és tartós sminknek, no meg a sok gyakorlás. Akár otthon is sminkelhetsz délutánonként, engedd szabadjára a fantáziád, majd csodáld a műved. Én ilyesmire sosem sajnáltam a cuccaimat, mert kb. 20 év mire elfogy :)

Ha szereted az ilyesmiket, akkor a youtube-ot ajánlom neked, főként az angol oldalakat, ahol akár pasiktól is tanulhatsz rengeteget a sminkelésről. Én inkább azokat szeretem nézegetni, a blogok nem kötnek le. Kellemes gyakorlást.

2011. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem a másodiké tetszik :)
2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen a második nagyon jól sminkel csak nekem olyan fura szemöldöke ami nekem ront az összképen :D
2011. jún. 23. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Áhh, a második szemöldökétől én is irtózom, amúgy szimpatikus, szép csaj, elég jól sminkel.

Én még őt szeretem: [link] :)

2011. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen igen őt is ismerem a szeme az valami hihetetlen gyönyörű :D de sminkjei is nagyon jók egyszerűek és nagyszerűek, azért nem linkeltem őt mert stílusban altér és nem akartam, hogy a haja miatt (mert sokaknak nem tetszik) kritizálják
2011. jún. 23. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindhárom lány nagyon csúnya,és a sminkjük sem szép.

A sminknek természetesnek kéne lennie..Na ők szépek.

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!