Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PIERCINGESEK! Sürgősen tanácsr...

PIERCINGESEK! Sürgősen tanácsra lenne szükségem! Help me?

Figyelt kérdés

1 éve van köldök piercingem. Egy tanuló szúrta a pc-met, mellette ott volt az oktató. Azt mondták, betadinnal kenegessem, kb 4 hét alatt helyrejön. Nem is volt probléma az első 2 hónapban. Úgy tűnt minden oké. Ám az utóbbi pár hónapban folyamatosan begennyesedik, van hogy vérzik is. Betadinnal próbálkoztam megint... de úgy néz ki hogy semmi.

Nagy baj van?


2012. febr. 15. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:

*semmit nem hat.

Mivel próbálkozzak?

2012. febr. 15. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megint begyulladt, kezeld nyugodtan, kamilla teás öblögetést nagyon ajánlom.
2012. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem azzal elmúlik, megpróbálom, köszi. Kicsit aggódok mert az ismerőseim mind mondják hogy sok problémám lehet belőle...
2012. febr. 15. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj és sehogy se akar meggyógyulni (lássuk be azért pár hónap sok idő), akkor vedd ki és később szúrasd újra! Érdemes lenne szakembernek is megmutatni és kikérni a véleményét!
2012. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg Tetran-nal bekenni, az nekem jobban bejött mint a Betadine.
2012. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csak1csajszi ***** válasza:
Szerintem menj vissza,ahol csináltattad,és mutasd meg,ha nagyon durva,akkor orvoshoz is érdemes lenne elmenni...ez nem játék!
2012. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!! Nekem is ez volt pont! Vagyis majdnem.... 5évig volt a köldökömben, egyszercsak begyulladt, (előtte soha semmi bajom nem volt vele) kivettem,mert nagyon fájt, és 2 óra múlva benőtt! :O

Aztán 1 hónap múlva elmentem újra szúratni, és 3-4 hónapig vérzett, gennyezett, hiába kentem....bár szerintem nem volt jó a szer..aztán egyszer csak elmúlt. Nem tudom miért. Nekem tanácsolták, hogy langyos vízbe tegyek tengeri sót, és azt vattára és rakjam rá..de nagyon jó még rá a svéd csepp is, én mindig azt rakok minden sebemre, ha azt akarom, hogy hamar meggyógyuljon! :)

Gyógyszertárba lehet kapni.

Gyógyulj!! :)

2012. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!