Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen púdert, és szemhéjtust...

Milyen púdert, és szemhéjtust ajánlotok? Valamit Essence Long Lasting szemcerka kérdések.

Figyelt kérdés

Púder: Szép, természetes hatást keltsen, ne legyen túl sötét, mert világosabb bőrre kéne.


Szemhéjtus: Legyen viszonylag tartós, de a legfontosabb, hogy könnyen lehessen vele szép vékony vonalat húzni. Kezdő vagyok, (majd begyakorlom.) de a vékony vonalat fontosabbnak tartom, mert a vastag tusréteg sosem tetszett. =)


Essence Long Lasting szemceruza: Tényleg olyan tartós, mint amilyennek mondják? (a vízvonalon) És a hot chocolate/think khaki árnyalat meglátszik rajta? Ja, és valamit kapható most a Rossmanban?


Ja, és még egy fontos, hogy ez a három termék beleférjen 5000 forintba egy pár száz forintos átlátszó körömlakkal együtt. Köszi a válaszokat! =)



2012. febr. 19. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki semmi? =/
2012. febr. 19. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem egy Essence szemhéjtust. Szerintem k..vajó. :D

szupervékony vonalat lehet vele húzni, és tényleg nem jön le. asszem 890 Ft volt. A neve Essence eyeliner pen, Extra longlasting. Olyan, mint egy filctoll.

2012. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tetszetősen hangzik. =)
2012. febr. 19. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A long lasting szemceruza nem rossz, de nem túl tartós a vízvonalon, 1 óra után elszürkül/halványul, fél nap után nem is látszik.
2012. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!