Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kreativ boltban kaphato 0-as...

Kreativ boltban kaphato 0-as ecset tus escetkent? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés
Van aki szerint elkepzelheto? Vkitol hallottam, hogy azt hasznal es hogy szerinte siman jo es csak par 100 forint. Van aki esetleg hasznal ilyet? Olyan valaszok nem erdekelnek, hogy "Vegyel inkabb MAC ecsetet, mert..." Ha annyi penzed van vegyel, nekem nincs. Tehat a normalis valaszokat elore is koszi. Ezzep nem megserteni akarom am azokat, akik MAC ecseeket hasznalnak, ez azoknak szol, akik annyira elfogultak, hogy mas velemenyuk nem letezik es nem ismernek be, hogy akar egy olcso ecset is jo lehet.

2012. febr. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tenném, a pár száz forintos művészecsetek olyanok is, nem biztos, hogy tudni akarjuk, mivel kezelik, mert kicsit azért más, mint a sminkecset, a higiéniára azért egy ilyen helyen nem ugyanúgy ügyelnek, és azzal a szemed közelében nyúlkálni... :S Persze lehet fertőtleníteni, kisebb gond, de biztos van különbség. :D

Túl rossz amúgy nem lehet, de egy pelikán ecset már nem 200 forint. Az olcsóbbak hullanak sokszor, belemegy a szemedbe, az meg nem jó. :S Simán lehet venni sminkecsetet is olcsón, ha nem is MAC-et. :D Én évek óta elélek olcsó ecsetekkel, a mosást bírják, ha tönkremegy, kidobom. Igaz, nem is vagyok egy profi sminkes, se sznob ilyen téren. xD 100forintosban, rossmannban veszem.

De ha mégis festőecsetet vennél és beválik, szólj. :D

2012. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az avonos szemhéjtusecset olyan 800 Ft körül van, és eléggé dicsérik. próbáld ki :)
2012. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az a ferde ecset nem jön be, Essences van, de nem annyira szimpi.

Első: Te hol veszel olcsón jó ecseteket? Nekem tus ecset kéne? Mellesleg vettem egy 2-es méretű ecsetet, bár 600 ft, nem 1-2 száz, de megvettem, és nekem tetszik, nagyon könnyű vele vékony vonalat, csak maga az ecset elég hosszú, lehet levágom a végét, mert gy kb a tükörbe ürközik. Teljesen jól használható szerintem.

2012. febr. 21. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Müller-es 300-Ft


[link]

2012. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen 100forintosokban, ahol vannak no name gagyi sminkek, általában ecset is van. :) Szokott lenni egész készlet, meg 1-1 ecset is, egyvégű, kétvégű, ferde, vékony, mindenfélét találtam már. :D

Igen, az ecsethosszt lehagytam, mivel szemüveg nélkül nem látok, nekem katasztrófa már egy rendesebb szemcerka is. XD

2012. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sose lattam ilyet a Mullerbe :0

Meg 100as boltokba sr lattam ecsetet soha...en mindig csak a dtagakat latom??

2012. febr. 22. 00:40
 7/7 TeeCee ***** válasza:
Én kínaiban vettem ilyen körmös ecsetet (amivel a zselét viszik fel), kb 300ft volt és tök jól szuperál 3-4hónapig is akár.
2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!