Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha szemceruzára viszem fel a...

Ha szemceruzára viszem fel a szemhéjpúder tartósabb lesz?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy amikor szemhéjpúdert használok néhány óra múlva összegyűlik a nagyja szemhéjpúder egy csíkba. Emiatt elég gyakran kell ellenőrizni a sminkemet, amit nem annyira szeretek és nem is oldható meg mindig.


Szemhéjalapozót még nem használtam, de sima alapozót vagy korrektort szoktam tenni a szemhéjamra alapként.

Ma viszont szerettem volna a szempilláim tövébe húzni egy vékony vonalat szemceruzával. Nem sikerült, de már nem volt időm szépen leszedni, ezért elsatíroztam és arra tettem egy kis szemhéjpúdert, hogy ne legyen feltűnő. :D

És nem annyir gyűlt össze egy csíkba a szemhéjpúder.



Szóval, ha szemhéjpúder alá satírozok szemceruzával, akkor tartósabb lesz a smink?



2012. febr. 22. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Nem feltétlenül. De ez a hatás amit leírtál rossz minőségű sminkeknél szokott történni. Nem tudom milyen márkájú szemhéjpúdert használsz de próbálj ki valamilyen más fajtát. Ezen csak az segít ha megtalálod a megfelelőt.
2012. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Most essence palettám van, nagyon szeretem, mert szépek a színek és könnyű vele dolgozni, de akkor lehet, mégsem olyan jó. Egyébként 2 nap is így csináltam, hogy szemceruzával átsatíroztam a szemhéjamat és úgy vittem fel a szemhéjpúdert és ma pl. semmi baja nem volt a sminkemnek órák múlva sem. :)

2012. febr. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!