Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen olcsó, jó korrektort...

Milyen olcsó, jó korrektort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Főként piros foltok, sebek illetve sebek utáni sötét részek elfedését szeretném vele elérni, na meg a karikák eltüntetését :) Lehetőleg DM vagy Rossmanban is beszerezhető legyen. Köszönöm!

2012. febr. 23. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
miss sporty, szerintem tökéletesen megfelel, olcsó és jó is
2012. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is éppen a Miss Sporty jutott először eszembe. Szerintem jó kis korrektor. Könnyű felvinni és szépen fed.
2012. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence korrektor stiftje vált be.
2012. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Essence stifteset használok, nekem nagyon bevált. Régen mindig Miss Sportyt vettem, de ez sokkal jobb. Még tesóm is kérdezte múltkor mikor kölcsönkérte, hogy milyen fajta ez és mennyibe kerül, mert jobban fed, mint az övé (ami szintén Miss Sporty). Azt hitte, hogy valami tök drága cucc. :D

Amit még imádok, az az Essence Soft Touch Mousse hab állagú alapozó. Ugyanolyan jól fed, mint a korrektor, de könnyebb felvinni. Annyira természetes a hatása, hogy legtöbbször korrektor helyett használom, tehát nem is kenek az egész arcomra, csak a foltokra. Elfed mindent, pattanásokat, szem alatti karikákat, régi hegeket, az apró piros ereket, ami csak lehet. :D

2012. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó az Essence "rúzsos" korrektora, Miss Sporty-t is használtam már, de ez jobb. Sőt, még a Vichy Dermablendnél is jobban bevált nekem.
2012. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Essence 3in1 forget it! korrektort használok. Kb. 700 Ft-ért vettem. Ez ilyen krémes állagú, és háromféle árnyalat van benne (szem alatti karikákra, pattanásokra, kipirosodott bőrre). [link]
2012. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A miss sporty stiftes cuccot már használtam korábban, nekem borzasztó volt. Most vettem essence stay natural ecsetes folyékony állagút, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. De köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. febr. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!