Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmös lányok, hogy hagytáto...

Műkörmös lányok, hogy hagytátok ott azt a műkörmöst, akivel elégedetlenek voltatok, de emberileg nem volt vele baj?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok, de ez az átka, ha közelebbi kapcsolatba kerülsz olyan emberrel, ahol a pénzen alapszik a kapcsolat. Nagyon korrekt a körmösöm, de már több alkalom óta elégedetlen vagyok a munkájával, nem figyel eléggé, szétszórt, talán úgy érzi, hogy régóta hozzá járok, jól kijövünk,akkor mások az elvárások, holott az ár drágul? Más munkái most is nagyon szépek, de az enyémek tragikusak. Ő maga is belátta legutóbb, hogy ez nem lett a legszebb, láthatta rajtam is, nem dicsértem, ahogy szoktam. Nem akarok vele összeveszni,sem megsérteni, de pihentetni akarom a dolgot.
2012. febr. 26. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Válts műkörmöst, ezen kívűl tartsd vele a kapcsolatot,ha kérdezi ki csinálta meg a körmöd, akkor mondd hogy nővéred/barátnőd/más rokonod/kolléganőd stb. :)
2012. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emberileg közeli kapcsolatba kerülsz mindenkivel, akihez jársz, szerintem a fodrász, kozmetikus, műkörmös eleve sokat beszél, azért érzed úgy, hogy "barátnők" vagytok. Vagy máskor is összejártok???? Mert csak akkor nevezném barátságnak, de akkor meg dolgozzon csökkentett árral. Ha nem vagy vele megelégedve, vagy fizess kevesebbet, vagy menjél máshoz. Nem fogadtál neki hűséget, a pénzedért ha nem dolgozik jól, váltsál.
2012. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!