Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a SuperShock...

Mit gondoltok a SuperShock szempillaspirálról? Érdemes megvenni? Tényleg olyan jó, ahogy írják? Láttam, hogy a keféje egyenes és én a görbéket jobban szeretem. De szinte csak jót hallottam róla.

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Használtam, nem rossz,bár nekem nem lett kedvenc.
2012. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én már egy ideje azt használok, nekem bejött. Bár használok szempilla göndörítőt és ricinus olajat is. A szempillám szép, dús, bár nem tudom, h konkrétan a szempillaspiráltól vagy a ricinus olajtól :)
2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az Avonos szempillaspirálok nem igazán jöttek be, én a Maybelline spirálokat szeretem és árban azok is hasonlóak, mikor akciósak a Rossmannban.
2012. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem olyan mint a képen :D de viszont jó :) nekem bevált
2012. febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dicsérik, dicsérik, én is szemeztem vele, de én nem merem a jól bevált Maybelline-emet lecserélni rá. Jó árba is van meg minden, de... én már egy csomó avonos cuccal besültem, amire azt mondták, hogy jó.
2012. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnapi 21:12-es válaszoló vagyok. Nekem eddig egy Avon termék sem jött be, csak ez.

Melyik Maybelline spirált használjátok? Mert néhányat azok közül is próbáltam, de nekem eddig csak ez jött be.

2012. febr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Szerintem a Maybelline szempillaspirálok közül a one by one nagyon jó. Barátnőmét próbáltam ki 1-1x, bár én kicsit drágának tartom 2 ezer forintért.
2012. febr. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!