Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan válasszak alapozót?

Hogyan válasszak alapozót?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok ilyen téren, nem használtam alapozót, mert nem voltam pattanásos, viszont most már kezdenek kijönni a homlokomon, és már nagyon zavar. És ha mondjuk most veszek egy alapozót, ami olyan színű mint a bőröm, de nyáron lebarnulok, akkor az már nem lesz jó? (Bocs, ha hülye a kérdés)
2012. febr. 29. 18:59
 1/9 A kérdező kommentje:
írhattok olyan márkákat is, ami nektek bevált :)
2012. febr. 29. 18:59
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne valami gagyi 1000-2000 Ft-osat vegyél. Én olyat szoktam, ami üvegbe van (ASTOR HD alapozót - 4000 Ft körül), nem pedig műanyag, nyomósat.

Ha most veszel valami világosabb alapozót ami megy a színedhez, akkor az nem lesz jó ha már barnább leszel. De nyárra szerintem felesleges az alapozó, az csak végigfolyik az arcodon nagy melegekbe, illetve nem is egészséges. Nyáron inkább púderezd magad.

2012. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Astor HD Mattitude van. Amikor már az izzadság is folyik rajtam, akkor nem szoktam használni, de a másik 3 évszakban igen!

Télen világosabb árnyalatot használok, nyáron sötétebbet. Nagyon kevés púderrel szoktam fixálni, az Maybelline Stay Matte. Pici hidratálót tegyél az alapozó alá, és este jól mosd le a bőrödet, akár tonikkal is áttörölheted utána.

2012. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Színileg nyárra biztos nem lesz jó, de az alapozók ált. másfél évig jók(fajtája válogatja, ha veszel azt is nézd meg rajta!!:), úgyhogy szükség esetén el fogod tudni használni akár jövő télen is.

Nyárra én is inkább csak púdert ajánlok, meg a kisebb bőrhibákra korrektort.

2012. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. febr. 29. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ált. 30 ml egy alapozó, úgyis elfogy nyárig
2012. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először próbálkozhatsz a Garnier BB krémmel, ez színezett hidratláló krém.

Alapozóban én ezeket használom: Maybeline Dream Matt Mouse- ez habállagú, könnyen eloszlik és szépen fed.

Nivea Puer&Natural- ez folyékony. (otthon nem kapható)

Ha nem problémás a bőröd inkább a BB krémet használd napi szinten, az alapozót meg eseményre/randira.

2012. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A BB krém fényes. Én nem ajánlom, mert nincs nagyon fedése, és megkívánja a púdert is.
2012. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most ajánlotta nekem a kozmetikus a bioderma sebium mat-ott. valakinek ez bevált? :)
2012. márc. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!