Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Természetes vörös haj, nagyon...

Természetes vörös haj, nagyon fehér bőr, kék szem. Hogy sminkeljek? (bővebben)

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sokan feltették ezt a kérdést, mert már az egész gyakorikérdéseket,meg a googlét is végigböngésztem, és találtam is ötleteket, de valahogy semmivel sem tudok természetes hatásúan sminkelni.elég élénk vörös hajam van(természetes),a bőröm nagyon fehér, és elég erőteljes kék a szemem.

Olvastam,hogy a barnás,lazacszínű,barackos smink jól áll, és a korall színú rúzs,viszont én próbáltam, és olyan vagyok vele mint egy madárijesztő :)

Viszont egy nagyon picit szeretnék sminkelni, hátha az dob valamit az arcomon.

Arcpírből sem a barack,sem a rózsaszín nem áll jól.

Tudnátok egy kicsit segíteni? :)



2012. márc. 3. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben max szemceruzát, szempillaspirált használnék :)
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a hideg színek állnának jól, így a leírtak alapján keress rá Deborah Ann Woll nevére, ő is csak fekete tust, szempillaspirált használ. A rúzs attól függ, hogy hány éves vagy, tudod, a 15 évesekből bohócot a 30 évesekből igazi vadmacskát csinál.


A színtelen szájfénnyel egy átlagos hétköznap nem foghatsz mellé.

2012. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úristen, Te nagyon szép lehetsz :) (már bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam)
2012. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem élénk vörös a hajam, csak vmi gyengébb változat, de minden más stimmel :)

Én narancsos-barnás rúzst használok, és imádnám, ha nem kopna le fél óra után, úgyhogy szereznem kell vmi jobb minőséget.. :D

Nem a hideg, hanem inkább a meleg színek állnak jól. (Ősz típusra keress rá googlen)

Rózsaszín árnyalatai nem nekünk valók, vannak kivételek persze, de azt nagyon el kell találni.

21L

2012. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok választ :)

Gondolkodom :)

2012. márc. 4. 12:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy 20 éves vagyok. :)
2012. márc. 4. 12:06
 7/11 A kérdező kommentje:
és maradjak a fekete szempillaspirálnál? Mert az sem áll jól :S
2012. márc. 4. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
miaz, hogy a fekete szempillaspirál nem áll jól? Az mindenkinek jól áll. Amugy ha küldesz képet, megtudom neked, mondani, hogy hogyan sminklűelj, de első hallásra nagyon szép lehetsz ?:)
2012. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hu, persze küldök, csak kollégiumból netezek, úgyhogy innen sajnos nem tudok feltenni,csak az otthoni gépemről.

De pár napon belűl mindenképpen teszek fel, majd figyelj :)


Amugy..ez most olyan dolog,hogy igazából én nem vagyok kibékülve,még mindíg 20 évesen sem a külsőmmel, és majd meglátod hogy ne vagyok szép.Persze,érdekes a vörös haj meg kék szem,de ráadásul emellé még nagyon furcsa arcom is van,mondták már hogy hasonlítok az Avatarból egy Navi-ra, vagy egy tündére a Gyűrűk Urűból,de már sokan le ufóztak. szóval, szerintem jobb ha nem vagy kíváncsi :)

De kihozom belőle a maximumot :)

2012. márc. 4. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Én inkább barna spirált használnék, mivel a világos hajúaknak sokkal természetesebben áll, mint a fekete.

Meleg színeket használj smink terén, és ruhák terén is gondolom ezek állnak jobban, az vörös hajúak -ahogy az egyik válaszoló említette- az ősz típusba tartoznak az évszakelmélet szerint, nekik általában a meleg, mélyebb színek állnak jól.

Nyáron le tudsz barnulni? Csak azért kérdezem, mert kishúgom is olyan, mint te, vörös (neki göndör) haj, kék szem, fehér bőr, de nyáron sosem ég le, mindig tejeskávé színe lesz, és nagyon szeplős.

2012. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!