Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1) Ti "hogy" festitek a...

1) Ti "hogy" festitek a szempillátokat? Nekem mindig összeragad. Pedig AVONos szóval nem egy 200Ftos szóval nem ez a baj.2) Ti hogy szeditek a szemöldökötöket? én nem birom magamnak, sose lesz egyforma, és kezd idegesítővé válni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem kerj meg valakit hogy szedje ki a szemoldokodet!

mi bnommel szoktuk egymasnak!

a szempilla spiralozast nemlehet elmagyarazni

mikor összeragad,kicsit igy mozgasd a spirált balra jobbra,mikor a szempilladon van .

igy nemlessz osszeragadva

15/L

2012. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. Drogériákban lehet kapni szempilla fésűt. [link] Ezzel átfésülöd, miután felvitted a spirált, és nem fog összeragadni.:) 2. Nekem sem szokott pont egyforma lenni a szemöldököm, szemöldökceruzával szoktam kijavítani az eltéréseket. De amúgy kozmetikus nagyon szépen kiszedi, és kb 5-800 ft-os tétel.
2012. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Rimmel Londonos van. A felesleges festéket lekenem a keféről és pont annyi van rajta, hogy szépen be tudjam festeni és nem tapad össze. Nem kell hogy műszempilla hatása legyen, az nekem nem is tetszik. Próbáld meg, hogy lehúzod a szélén és úgy fested. Ez eddig mindegyiknél működött nekem. :D

Párszáz forintért lehet venni szempillafésűt. Régi/kifogyott szempillaspirál hosszú 'szőrű' spirálecsete is jó, kimosva és szárazra törölve. Biztos van otthon. :)

A szemöldökömnél meg csak azokat szedem ki, amik fölötte és alatta vannak. Tehát amik elkóboroltak. :D Középen max egy-két vékony szál van, azt kitépem és annyi. Ha nem lesz egyforma a szemöldököd, akkor szempillafésűvel úgy fésülőd, hogy egyformának tűnjön, vagy szemöldökceruzával (akár világosbarna szemszeruzával) kijavítod a hibát.

Ha azt akarod, hogy egyforma legyen a kettő, akkor felváltva is szedheted őket, úgy nagyon nehéz hibázni. :D

2012. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ceruza
2012. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre szeretnék válaszolni:

Nekem is ez a legnehezebb a sminkelésben: a szempilláim mindig összeragadnak. Én azt szoktam, hogy többféle spirált használok, olyat is, ami mondjuk már majdnem ki van száradva, valamint olyat is szoktam csinálni, hogy fogpiszkálóval próbálom egyenként különválasztani az összeragadt szempillákat. :) Van amikor sikerül, van amikor nem. Én ugyanis szeretem, ha jó dús műszempillahatást érek el, tehát több rétegben viszem fel a festéket és közben mindig próbálom szétválasztani a pilláimat. Többnyire azért sikerülni szokott és tényleg olyan, mintha műszempillám lenne.

2012. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: vegyél ikább szempillafésűt, a hatás ugyanaz lehet, de nem szrod ki a szemed. Mi van, ha valami megijeszt egyszer, vagy meglök véletlen valaki? :S

Az, hogy Avon, még nem garancia, a color trend pl. szerintem a legolcsóbb, no name sminket is alul tudja múlni. De a drágábbak között is van bukta termék. Az sem mindegy, mikori, egy beszáradt spirállal már nem mész sokra. A felesleget tényleg le kell húzni a keféről, aztán a tövétől egy mozdulattal húzd végig a szálak végéig. Fontos, hogy kövesd a növésirányt, mert ha keresztbe fested, persze, hogy összeragad. :D És csak egyszer menj át, ha több réteget akarsz, várj köztük pár percet, hogy megszáradjon a festék.

De ha ennyire nyűg, akkor vállaj be havonta egy kozmetikai festést, pár100 forint és nincs vele macera. :)

A szemöldököm nem érdekel, még kozmetikus se tudja egyformára szedni, mert alapból annyira asszimetrikus és vékony, hogy csak úgy lenne egyforma, ha csíkra kiszedné, azt meg kösz, nem. :D De egy esélyt adj a kozmetikusnak, ha nem tetted eddig. :D Aztán csak követni kell a vonalat otthon, és kész, pár havonta megcsináltatod újra, hogy ne torzuljon nagyon.

2012. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: 6-osnak üzenem:

Én már próbáltam a szempillafésűvel különválasztani a szempilláimat, de azzal nem sikerült különválasztanom, ezért használom a fogpiszkálót néha. :)

Persze nincs rá mindig szükség, de előfordul.

2012. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!