Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék jelentkezni idén a...

Szeretnék jelentkezni idén a miss world hungary szépségversenyre. Milyen lányoknak érdemes oda jelentkezni? Arcra pl? Segitesetek légy szives. Képenek is örülnék, hogy szerintettek milyen való oda.

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Korábbi nyerteseket és indulokat már lattam,neztem.Engem olyan kép érdekelt volna esetleg,akik még nem voltak,de szerintettek esélyesek..vagy csak körül irva tipusra,hogy milyen.
2012. márc. 7. 14:52
 3/16 anonim válasza:
100%
Karakteres,különleges arcúak.Nézd a tavalyi nyerteseket meg jobban és akkor lesz egy kb képed,hogy milyenek valók oda.Pls volt egy kérdező csaj itt nem,olyan rég a hajáról kérdezett,pontosan már fogalmam sincs,hogy mit,csak az rémlik,hogy nagyon szép volt,minden válaszoló megjegyezte,őt eltudnám képzelni,de nem találom most a kérdését.
2012. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kiemelkedoen szep, magas, karcsu, egyenletesen van elosztva rajta minden, termeszetes, gyonyoru fogsor, hibatlan bor, szep dus haj. Amilyennek az ember elkepzel egy szepsegkiralynot... Szerinted te ilyen vagy? Linkelj kepet magadrol es megmondjuk van e eselyed.
2012. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]



Ő az egyik volt osztálytársam.Szerintem ő oda való lenne..:)

2012. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2012. márc. 7. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Alakul,nem rossz,csak egy dolog a hajadat növeszd meg derékig érőre,az nagyon kívánkozik hozzád. ;)
2012. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy nagy szám .

Bocsi........

2012. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12. egy tucat vagy...viszont az ilyen versenyekre nem is a nagyon szép lányok jelentkeznek mert azoknak nem kell önbizalom erősítés , anélkül hogy szépségversenyen majomkodnak anélkül is tudják magukról h szépek...pont az ilyen semmilyen lányok szoktak nyerni ..(mivel az összes olyan...)
2012. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
helyes lany vagy, de sajna nem vagy szepsegversenyre valo tipus. Az egyik valaszolo osztalytarsa az igen, az kifejezetten szep lany. te nam vagy szep csak atlagos helyes lany. inkabb valassz valami mas karriert... suliban hogy allsz?
2012. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!