Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz, hogy a szempillaspirál...

Igaz, hogy a szempillaspirál miatt kihullanak a szempilláim? És, hogy az alapozó nagyon káros mindennap?

Figyelt kérdés
A szempillaspirált is általában naponta használom, de szoktam tartani szünnapokat, de az alapozó az nagyon fontos, mert ha nem kenném fel, akkor szörnyen néznék ki.
2012. márc. 8. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
14L
2012. márc. 8. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy bizonyos fajtától hullott a szempillám, a többitől nem. De ha minden nap használni szeretnéd miért nem mész el egy kozmetikushoz, és kérsz tartós szempillafestést?

A mindennapi alapozózást felejtsd el, mert tönkreteszed vele a bőrödet. Ha ennyire fontos, használj inkább színezett hidratálót, de púdert ne tegyél rá!

2012. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, és megint nem igaz. Feltéve, hogy nem valami olcsó vackot használsz, hanem minőségi terméket. Ha pl nagyvárosban laksz, akkor inkább még jót is tesz az alapozó, mert a város kosza nem közvetlen a bőrödön tapad meg.

Mondjuk mindez 14 évesen full felesleges amúgy, gyerek vagy még.

2012. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kozmetikumokat az oriflameből rendelem, és szerintem nem kacatok. Lehet, hogy gyerek vagyok, de talán én látom az arcom (de szólj, ha ismerjük egymást). A nagyvárosi dologról én is hallottam, így gondoltam megkérdezni ezt. Mert a szempillaspirálról letudok mondani, de az alapozó az nagyon kényes téma.
2012. márc. 8. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. És annak, aki azt írta, hogy tartós szempillafestés, annak az a válaszom, hogy nekem világos szempilláim vannak és be szoktam festetni kozmetikusnál tartóssal, hogy jobban nézzen ki, de ezt csak azért, hogy ha nyaralni megyek, akkor ne jöjjön le a víztől. Viszont pluszba is szoktam tenni spirált, mert sokkal jobban kinyitja a szemem, látványosabbá teszi. Az alapozó dolgot megértem, én sem megyek ki a házból alapozó és szempillaspirál nélkül, mert idegesít, hogy nem szép a bőröm. Bár én idősebb vagyok. Én azt tanácsolom, hogy ha otthon vagy, vagy olyan társaságban, akiknek nem az a lényeg, hogy hogy nézel ki (család, barátok), akkor ne használj semmit, és addig is pihen a bőröd. És mindig mosd le a sminket estére!!! Akkor nem károsítja annyira. :)
2012. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyik sem igaz! a lényeg h minőségi dolgokat használj.:)
2012. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!