Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelen vagyok, ha nincs...

Igénytelen vagyok, ha nincs műkörmöm?

Figyelt kérdés

A körmeim egészségesek, de rövidek, mindig letöredeztek. így, soha nem tudtam megnöveszteni.

Körömlakból nem szeretem használni a sötétebb árnyalatokat, mert naponta kellene újrafesteni, mert másnapra lejön a körmöm végéről. Nincs hozzá türelmem naponta festegetni, a pasztell árnyalat meg alig látszik, ezért gondoltam műkörömre, de még soha nem próbáltam.

A francia manikűrt is próbáltam, nagyon szép, mindenhez ruhához megy, de másnapra ez is lejön.

Az tart vissza a műkörömtől, hogy nem gombásodik meg a köröm a műköröm alatt?

Meddig lehet műkörmöt hordani? Ha több hónapig fenn van, utána kell szünetet tartani? És melyik milyen? Zselés vagy porcelán?

29/N



2012. márc. 12. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem tudom, jól figyeltem-e meg, de nekem nagyon úgy tűnik, mintha leáldozóban lenne az a nagy műköröm őrület. Pár éve boldog-boldogtalan műkörmöt rakatott, most meg egyre többeket látok sima, rövid, egyszerűn körmökkel. Mellesleg nekem van egy olyan észrevételem is, hogy (és most senkit nem szeretnék megbántani- akinek nem inge...) jellemzően az "egyszerűbb" réteg csináltat műkörmöt valamiért. Ami a lényeg, hogy az egyszerű, ápolt, szépen reszelt, saját köröm sose lehet igénytelen.


26 N

2012. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne, sőt. Szerintem már nem túl divatos a műköröm. Lassan már csak pénzes tinilányokon meg teszkós eladókon látok. Szerintem egy műköröm sosem lesz olyan szép, mint egy gondosan manikűrözött, egészséges saját köröm.

Kérdező! Próbáld ki a Moyra körömerősítő lakkját, nekem az vált be a legjobban (próbáltam még NYC-t és Lovelyt), hihetetlen módon megerősödtek a körmeim tőle.

2012. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként nekem is az az észrevételem, hogy mostanság már csak főleg bolti kasszásokon, butikos eladólányokon meg tiniken látok műkörmöt...
2012. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

15:16-osnak nagyon köszi a tippet, utánanézek a körömerősítőnek.

Valóban igaz, hogy Tesco-s eladókon, ill. egyéb boltokban dolgozókon látok óriási műkörmöket, és persze tinilányokon.

Köszönöm a válaszaitokat.

2012. márc. 13. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!