Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még esélyem rendbe hozni...

Van még esélyem rendbe hozni a fogaimat?

Figyelt kérdés
A felső fogsorom a 12. és a 22. fogam hiányzik és a középső metszőfogaimból még kiskoromban egy baleset következtében letört egy kis darab és nagyon csúnyák.A a két fogam pedig még kiskoromban nem nőttek ki, erről nem én tehetek.Már sokszor mondták iskolai fogászati vizsgálaton, hogy kellene fogszabályzó, de én féltem, hogy emiatt kiközösítenek az osztályból.Sajnos nagyon sokáig húztam, halasztottam és most 19 évesen már nem is lenne ingyenes.Már bánom, hogy középsulis koromba nem csináltattam meg, mert most elég késő szerintem.Nem akarom, hogy egész életemben ilyenek legyenek a fogaim.Van itt valaki, aki 19 évesen hord fogszabályzót és mennyibe került?Minden tanácsot szívesen fogadok.Köszönöm előre is!:)
2012. márc. 14. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

egy rokonom 42 évesen rakatott fel fogszabályzót, nem volt neki kellemes a munka meg egyebek miatt, de most nagyon szép a fogsora. hogy mennyibe kerül azt nem tudom, de csináltasd meg, hidd el jobban jársz!:)

15L - fogszabályzós 2 éve

2012. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy rendbe lehet hozatni.Vannak 19 évnél idősebbek is akik hordanak fogszabályzót.Ha a fogad hiányzik azt meg implantátummal lehet pótolni.AZ ára attól függ hogy melyik típust szeretnéd , az olcsó az látszani fog és olyan tipikus fémes.Hogyha olyat szeretnél ami tényleg abszolút nem látszik akkor mélyebben a zsebedbe kell nyúlni mert akár 700.000 is lehet.
2012. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Ment a zöld kéz:)
2012. márc. 14. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ingyen korábban sem lett volna, de olcsóbban megúsztad volna.

Pótolni is kéne fogat gondolom akkor, meg a fogszabályozás, a készülék... hát millió fölötti tételre készülj, legalább még csalódhatsz pozitívan.

És tényleg jó buta voltál, de sose késő. :) Nem ciki 19 évesen se, hamarabb se, később se. Több évfolyamtársam is hordott/hord fogszabit az egyetemen, senki nem nézi ki, legfeljebb megállapítottam, hogy jéééééé, van fogszabályzója? és kész. Nem nagy kaland, átlagos intelligenciával és szocializációval bíró emberek nem néznek másra furán azért, mert igényes. :D Szóval szerintem gyűjtögess (ha szükséges), menj el konzultációra, ott megmondják mit kéne, kb. mennyibe fog fájni, és hogy mennyi ideig kéne viselned.

De csináltasd meg, egy szép fogsor azért mindenképp jó. De legalábbis a letört fogat csináltasd meg mindenképp. :)

2012. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!