Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában elkezdett eléggé...

Mostanában elkezdett eléggé érdekelni az orrom, van rajta egy "ugrató" és nagyon zavar, de nem tudom miért, idáig nagyon nem érdekelt, magabiztosságom is elveszett, úgy érzem hogy a csajoknál se lehet esélyem és ez nagyon rossz. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakivel, és lehet hogy ez is csak egy muló dolog?
2012. febr. 8. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít neked ugratónak netán a csontod ki áll ? Ezt plasztikával meg lehet csináltatni ha nagyon zavar és szerintem a biztosító még fizetné is . Amúgy szerintem ezt csak te veszed észre ne törődj annyit vele mert bele fogsz örülni és tényleg nem leszel magabiztos és ez a csajoknál pedig sok pontot ad . Küldj már róla egy képet légyszi hogy milyen is ú

úgy könnyebb lenne véleményt is mondani !

2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen a csont ami kiáll, plasztika meg nem tudom, elég drága szerintem, na meg fiú vagyok, és plasztikáztatok?
2012. febr. 8. 15:34
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van ès engem nem zavar. Egyèbkènt ezt "orrsövèny" ferdülèsnek nevezik. Az anyukâmnak ès a papámnak is van.
2012. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez nálunk is egy családi öröklődés,de engem nagyon nem érdekelt régen, ez egy pár hónapja jött elő bennem, csak nem tudom miért :(
2012. febr. 8. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúknál az ilyen nem igazán számít, a lányoknál inkább. Mondjuk attól is függ, hogy mennyire...
2012. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végülis nem olyan nagyon nagy, van amikor úgy látom hogy tök jól néz ki inkább, máskor meg úgy hogy nagyon hülyén néz ki.
2012. febr. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!