Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetnék egy hétvége...

Hogyan lehetnék egy hétvége alatt jó csaj? Nagyon kell a pasi és facebook kép is kéne?

Figyelt kérdés

Adottságok: az alakom jó, a fejem nem ovális, ezért baromira utálom, bár mások szerint "cuki", "szép" "helyespofi", hajam vékonyszálú, de sok, csak lelapul, nem tudom hogyan állítsam fel. Itt a tavasz a jó idő...és szeretnék jól kinéz hétfőtől...eddig sajnos elég átlagosan öltözködtem, most se akarok cicababa lenni, csak olyan elegánsabb csinos, de nem visszafogott..szóval hónapok óta tetszik egy pasi, akinek még sosem volt barátnője, ezért nagyon lassan halad a dolog vele és szeretném felgyorsítani, szeretném ha csinosnak látna. Eddig sajnos takargattam magam, mert szégyelltem magam, de szeretném magam jól érezni a bőrömben, mert olyan elszomorító hogy sokan mondják, milyen szép vagyok én meg úgy elkeseredetten már nem is törödöm magammal, mert mindig nézem a lányokat az utcán, és minden lányt szebbnek látok magamnál...és mindig az jut eszembe, hogy a pasinak tuti nem kellenek, ha van tőlem vagy 5000 szebb...szóval valaki adjon tippeket léééciii


Facebookon sincs képem, sosem volt, nem mertem feltenni, most viszont felszeretnék. Hányat tegyek és milyen jellegűeket? Nem akarok nagyon photoshoppolt, mesterkélt képeket..


2012. márc. 14. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem facebook-on először csak 2-őt és utána mikor mindenki dicsérgetni fog akkor csinálj több és több képet. hogyha változtatni akarsz akkor szerintem kicsit változtasd meg a stílusodat. úgy értem ha eddig pl. csak fekete ruhákat hordtál akkor most vegyél egy fehér kabátot vagy nadrágot. ha az alakod jó akkor akár egy cica naci és egy hosszított póló. a hajadat meg szerintem néha elég ha csak felfogod vagy éppen kiengedve. és szerintem az is jó ha nem mindig ugyan olyan a hajad úgy értem egyik nap egyenes másik nap begöndöríted. vagy éppen felkötve,coffba,kontyba,kiendve,feltűzve stb.
2012. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátokkal fotózkodós, de normális képeket, lehetőleg olyanokat, amiken természetesnek és vidámnak tűnsz. Ha van valami, ami érdekel, mit tudom én van macskád, arról is mehet 1 kép. Mosolyogj, húzd ki magad, mellet ki, hasat be. Nem kell úgy öltözni, mint valami ribanc, de legyen stílusod. Valami apró kiegészítőt hordj, ami egyedivé tesz.
2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is senki sem tökéletes. Nézd én például duci vagyok, vastag a derekam viszont kicsi a mellem, amit utálok. Mégis pár pasinak bejövök a páromon kívül is. mármint többnek is tetszenék, kellenék, ha nem volnék szerelmes az enyémbe. Nekem is vékonyszálú sok hajam van, melíros szőkés, néha habbal felborzolom, enyhén hullámosra, vagy kivasalom, vagy csak feltűzöm valahogy. Használok szemceruzát mert attól visszafogottan sminkeltnek tűnök, a zöld szemem kiemeli amit szeretek magamon.

Facebookra olyan képet tegyél fel főképp amin mosolyogsz, nem csak te vagy rajta esetleg, kezdésnek jó lesz. Ne pózolj, csak "véletlen" képek legyenek. Aztán ha kapod a like-okat majd csinálhatsz mást is. :)

2012. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sminkeld ki magad,feketével vagy barnával az mindenkinek jól áll nem tudom milyen a szemszíned.a hajadra használj dúsító sampont és pakolást estleg göndörítsd be. hordj csőfarmert,trapéz kizárva és egyszerű felsőket,pl feketét vagy halvány rózsaszínt ezek is mindenkinek jól állnak.Voila kész a természtes szép csaj :)
2012. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipp: nekem mindig a nappali fényben, természetben készült fotóim sikerülnek a legjobban. Amiket lámpafénynél készülnek, borzalmasak. Kérd meg egy barátnődet, hogy csináljon rólad fotókat. Vakut kapcsoljátok ki, az is tök előnytelenül hangsúlyoz. Csináljátok úgy mint a modell-fotózásokon: egy egy beállításról jó sok képeket lőjetek és a móka végén válogassátok ki a legjobban sikerülteket.
2012. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!