Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektort szeretnék használni...

Korrektort szeretnék használni, kimondottan a szemem alatti karikák eltüntetésére. Melyik fajtát ajánljátok (stift vagy folyékony?

Figyelt kérdés
Alapozó nélkül is elfedi a korrektor a karikákat, ugye?

2012. márc. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen folyékony korrektort ajánlok. Nekem a Maybelline folyékony korrektorja vált be. Nekem a stiftes nehezebben volt felkenhető, és nem fedett olyan jól.
2012. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen rúzs alakú korrektorom van, és nekem jól használ.. ha túl világos akkor meg teszek rá kis kőpúdert, és tökéletesen fed! :)
2012. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kozmetikusom azt mondta,h a folyekony korrektorok sokkal jobbak szemre:) nekem is ez valt be,a maybellin tenyleg jo!!:)
2012. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyékony. Nekem Manhattan-es van. nagyon jó :D
2012. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mancik17 válasza:

A legtöbb korrektor csak kiszárítja a bőrt.. Ezért érdemes márkásabbat venni. Ami hidratálja is és erős fedésű, tartós az a Clinique all about eyes concealer.

Ez akár 2 évre is elég.

Ha érdekel, akkor tudok neked olcsóbban beszerezni! :)

2012. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!