Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A korrektor miért fedi el...

A korrektor miért fedi el jobban a bőrhibákat, mint egy alapozó?

Figyelt kérdés

Folyékony korrektor a jobb, ilyen szájfényes kiszerelésű, aplikátoros, vagy a stiftes? Nekem eddig csak ilyen stiftes volt, vagy az a rúzs féle...de nem tudtam sose szépen eldolgozni. Nektek melyik jön be a legjobban? Tudnátok ajánlani, ami nem olyan drága?

Eddig nekem Avon color trendes és Miss Sportys korrektorom volt.



2012. febr. 16. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is érdekel, a rúzsszerűvel én sem vagyok maradéktalanul elégedett!
2012. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még csak essence korrektort használtam, a stifteset (rúzsos kiszerelésű) és a folyékonyat.

A stiftessel én sem vagyok elégedett, de ha már megvettem elhalszálnom. Viszont a folyékony, essence stay all day nevű korrektor nekem nagyon bejött. Könnyen és egyenletesen fel tudtam vinni a korrektort, szépen el lehetett dolgozni és még szemhéjalapnak is jó volt. :) Árban is egész jó, 7-800Ft körül van.


Ha a mostani stiftesem elfogy mindenképpen folyékonyat veszek, vagy ezt a essence stay all day-t vagy max factorosat. :)

2012. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem kisebb borhibaim vannak..allamon rendszeresen egy ketto kisebb piros foltos patti...azokat tenyleg elfedi?:)
2012. febr. 17. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyent vettem pár hete, de sajnos nem az igazi, nem fed jól: [link]
2012. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is essence stay all day van, nekem nagyon bevált, jól fed és nem is drága. Kicsit világosnak tűnik a színe, de ha megszárad jól illeszkedik a bőrhöz. Csak egy kis púdert használok hozzá, és szinte tökéles az eredmény. :)) Sajnos nekem se váltak be soha az ilyen stiftes korrektorok. Ha felkentem csak simán, feltűnő volt, ha eldolgoztam mintha teljesen eltűnt volna...
2012. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaja, ismerős!:S

De még most se értem, hogy ez miért jobb, mint egy alapozó fedése...sűrűbb?? vagy miből adódik?

2012. jún. 2. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
a korrektor sűrűbb és kicsi bőrhibákra van, meg ne próbáld bekenni vele az egész arcodat!!! az alapozó való az egész arcra és miután azt felvitted és szépen eldolgoztad azután jöhet a korrektor.
2013. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyire ne nezz azert madarnak, hogy azzal kennem az egesz arcom.:D
2013. ápr. 9. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!