Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy a zselés...

Miért van az, hogy a zselés műköröm 1 nap után bereped? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul van megcsinálva. 4-5 hétig nem szabadna, hogy baja legyen.
2012. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mi van elrontva?Magamnak csináltam, azért kérdezem.Érdekel mit ronthattam el.
2012. márc. 22. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha nem tanultad, akkor valszeg szinte mindent.
2012. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az lenne a baj, hogy a körömlakkra fényzselét tettem?
2012. márc. 22. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, az is baj. De attól nem reped be maga a köröm, csak a felülete.
2012. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A felülete repedt be csak.Mi más miatt lehet még?
2012. márc. 22. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Előszőr csináltasd szakemberrel és lesd el a tudományát. Akkor majd kiderül miért nem jó a te műved!
2012. márc. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Akár az összes lépést elronthattad, de lehet, hogy csak egyet. Írd le lépésről lépésre, hogy hogyan csináltad.
2012. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kézfertőtlenítés, feltolom a cuticulát,reszelek a köröm felső rétegéből,a bőrt leszedem ahol találok,eltávolítom a körömport, zsírtalanítás,gombátlanítás, felteszem a sablont, ráteszem az építőzselét,uv, teszek még egy réteget(az előző réteg nagyon vékony réteg volt),uv,lereszelem a kívánt formára, aztán még egy réteg zselé: utánna a c-ívet alakítom ki kézi vagy gépi reszelővel(mindkettővel szoktam),körömlakk,fényzselé
2012. márc. 23. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak megbántani, de látszik, hogy elég hiányos a tudásod...

A hibák:

1. ha a köröm felső rétegéből reszelsz, meg se merem kérdezni, mennyire vékonyodott már el (csak a "fényes részt" kell eltávolítani, nagyon finom reszelővel)

2. Először kaparjuk a bőrt, csak utána mattítunk

3. Az alapréteg mindig vékony...

4. 2 réteg után mi a fenét reszelsz, majd teszel mégegyet, és csak utána c ív, amit szintén reszelsz???? egy kicsit sok a felesleges mozdulat...

5. Körömlakkra nem teszünk fényzselét.

2012. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!