Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire tartjátok divatosnak...

Mennyire tartjátok divatosnak a kalapokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem divatos, csak itthon nem annyira. Átlag ha megnézd az embereket valamilyen tömegközlekedési ezsközön ha kalap van rajta szinte biztos, hogy turista. Én most majd meghalok, hogy találjak olyat, amilyet szeretnék:)
2012. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen kalapot szeretnél? :)
2012. márc. 23. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ. nálam a michael jacksonos kalap már régen lejárt, és szerintem lányokon az nem is áll jól. viszont a szalmakalap nyáron nagyon tetszik. egyet akarok is majd! :))
2012. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1fjVbTUlcyw&feature=g-user-u

Olyasmit szeretnék ami 1:17nél van, csak feketében. És barnában... És talán még bézsben:D És... Áh, én eddig mindent utáltam ami a fejemen van, de tavaly ősz óta reljesen sapka és kalapb*zi lettem:D

2012. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó, ez a kalap nekem is nagyon bejön! :DD
2012. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én egy srácra a kalapja miatt figyeltem fel, szóval nem rossz dolog az, de szerintem ahhoz kell egyfajta stílus hogy valakinek jól álljon. Rajtam röhejesen nézne ki, pedig összességében nem áll rosszul. Csak nem érzem magaménak.
2012. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legalább nem vagyok egyedül az ízlésficamommal:D


Igen, tényleg nem mindegy, hogy milyen stílussal párosul, de nyáron a szalmakalapok viselése tényleg nem hülyeség, valahol ez nem csak a divat kategória, hanem az egészségvédelem is (bár lehet egyedül vagyok azok közül, akik napszúrást kaptak, aztán a nyaralás fele alatt egy zacsi fagyasztott borsóval a fején ücsörögtt bent a szobában... Én mindenesetre egy életre megtanultam). Télen figyelünk a sapkára, kisgyerekeknél is nagyon ügyelünk még, hogy viseljenek nyáron vékony vászonsapkát ha kint vannak, ez felnőtt korban is így kéne lennie. Külföldön erre azért ügyelnek is, ha itthon körbenézel ez egyáltalán nincs így. Nem tudom itt miért nincs meg ennek a kultúrája.

2012. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem mindig divatos lesz...mindenkinek van saját stílusa, ahhoz lehet/kell kalapot választani...én minden kalapszerű tökfödőt szeretek...és hordom is őket, télen-nyáron. Fentebb valaki egészségügyi szempontot is emlegetett, bölcs dolog megfogadni...
2012. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!