Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek gimibe, és tudni...

Most megyek gimibe, és tudni szeretném, hogy ott mi számít divatosnak?

Figyelt kérdés
Millió ruhám van,de gimiben csak máshogy öltöznek,mint általánosban.Szóval,mi is ott a FESSÖN?:D
2011. júl. 30. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Majd megtanulod, hogy gimiben (hacsak nem h.k. képzőbe jársz) kinézik a divatmajmokat a közösségből...
2011. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizony,ott nem divat a divat,elsőnek igaza van.Szakmunkásképzőben lehet más a helyzet.........
2011. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na hála a jó Istennek.akkor maradhatok a farmer-póló -tornacsuka-hátizsák kombónál.:D

Amúgy nem,normál gimi,ráadásul Debrecen egyik legjobbja.

PC mennyire számít gáznak(nyelv)?

2011. júl. 30. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nekem spec nem tetszik,de nyugodtan maradhatsz farmer,tornacipőnél,lazulós napokon még egyetemre is úgy megyek be:P
2011. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi:)))
2011. júl. 30. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Ócska ribancok mind.

Egy gimis srác...

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne már más a fessön?! :O

Járj igényesen,meg ápoltan,aztán onnantól azt húzol,amit akarsz.

2011. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem van debreceni ismerősöm aki most ballagott onnan egy ritka jó gimiből, még az is lehet, h ugyanabból amelyikbe te mész. nem tudom igazából:) az igényes öltözködést preferálják, a divatmajmokkal nincsenek kibékülve. én egy onnan nagyon messze lévő városban járok gimibe. itt is vannak ilyen hülyére alapozózott divatribik. ők menőnek érzik magukat főleg a saját köreikben, de én szívesen kihagyom magam ebből. járj abban amiben jól érzed magad:)
2011. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszike!:DD

amúgy Adyban leszek 9.-es.

2011. júl. 31. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, hogy az eddigi válaszolók milyen gimibe járnak, de nálunk a divat a divat:(:DMindegyik csaj ilyen kivágott felsőkben, miniszoknyákban, magassarkúban jár, alap a 2 kiló smink,festett haj,műköröm és a 200 ezer ft-os teló:SNálunk a legtöbb csaj ilyen, de azért vannak normálisak is:)De legalább nem nézik ki azokat akik nem ilyenek:)
2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!