Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercinget szeretnék,...

Nyelv piercinget szeretnék, de nem nagyon engedik. Adnátok valami tippet, hogy megengedjék, és apukám eljöjjön velem a szalonba?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem anyukámmal,hogy ha apukám eljön velem megcsináltatni akkor megengedi,bár ő abban bízik hogy apukám ellenezni fogja ugyanis utálja a piercingeket meg a tetkókat...Már beszéltem vele is,azt mondta átgondolja,de nagyon nem tetszik neki...Tudnátok valamit amivel rá tudnám venni hogy engedje meg,és eljöjjön velem a szalonba?(14/L)

Ja,kérlek ne olyanokat írjatok hogy ez még korai stb.. Csak segítsetek hogy mivel vegyem rá...


2009. jún. 14. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mindenképp szeretnéd, hogy elkísérjen apukád? Azért kérdezem, mert egyik barátnőm is nagyon szeretett volna mikor 13 évesek voltunk. A szülők nem engedték neki. Elment a szalonba kért egy időpontot, és én elkísértem.

Hazament, és nem szóltak neki semmit, és nem is tudtak mit csinálni vele :)

Azóta is megvan neki. Szerintem csináld te is így! Ne félj, ha valami okos idejön, hogy fájdalmas stb. ugyanis előtte kapsz érzéstelenítő injekciót és semmit nem fogsz érezni :)

Nekem 15 évesen lett, de bánom, hogy nem előbb csináltattam meg, mikor a barátnőm is.

2009. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Én meg azt ajánlom, várj vele még. Én is akartam már 15 éves koromban is,de vártam,hogy komolyodjak. 18 évesen még mindig akartam ezért megcsináltattam. Tetkóval is így voltam,de örülök,hogy nem csináltattam 15 évesen,mert ma már nem kellene. Piercingnél mondjuk annyiból más,hogy azt kiszede és begyógyul. A szomszédom (15 éves) úgy volt,mint te. Nem engedték neki..elment, megcsináltatta és mostmár elfogadták. Nem tudnak mit tenni. :D Ha bátor vagy,csináld ezt. De én inkább vártam. :)
2009. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság,hogy ha megcsináltatom titokban,és észreveszik egyből ki kell majd szednem,és még a fejemet is leveszik:D...A másik hogy anyukám nagyon ellenzi,és őszintén szólva apukám sem fog beleegyezni szerintem.De majd elválik..De úgy tudtam hogy 16 éves kor alatt kell valami szülői beleegyezés nem? Amugy nagyon köszi a válaszokat,remélem valahogy azért beleegyezik apukám...
2009. jún. 14. 22:45
 4/4 anonim válasza:
Ha nem engedi hagyd mert nem éri meg
2009. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!