Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy piercinge...

Nagyon szeretnék egy piercinget.17éves vok de a szüleim nem engedik. Mit tegyek h megengedjék?

Figyelt kérdés
félek ha megcsináltatom egyböl kiveteteik velem vagy elzavarnak h amig nem veszem ki nem mehetek haza. De én nagyon szeretnék hogyan tudnám rábeszélni öket??a számba szeretném a piercinget.
2008. aug. 18. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha ennyire vaskalaposak, szerintem várj egy évet, ha 18 leszel már nem szólhatnak bele. Legfeljebb majd azt mondod, hogy ez 18. szülinapi ajándék volt, akkor csak nem kötözködnek:)
2008. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
16%
nekem se engedték, elmentem megcsináltatam aztán apu mondta vegyem ki, én meg mondtam h nem azért csináltattam:) beletörődött:D
2008. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Én is úgy voltam, hogy megcsináltattam aztán hazamentem. Elszörnyülködtek, főleg mert egy hosszú tüskét tetettem a számba, de néhány nap alatt beletörődtek.

Azt mondom csináltasd meg, de ne a legnagyobb karika piercinget tetesd a szádba, hanem pl. valami kis pöttyöt, azt könnyebben viselik mert kevésbé feltűnő.

Rábeszélni szerintem lehetetlen őket, de esetleg ezt kérd szülinapodra ha lesz... vagy valami ilyesmi.

2008. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Próbálj többször beszélni velük, és meggyőzni őket, hogy nem is olyan tragikus a dolog(pl.hogy legális helyen csináltatod, vigyázni fogsz...stb.). De ha nem sikerül akkor is bőven van még időd rakatni és ha látják, hogy türelmesen vártál csak miattuk, lehet hogy átgondolják. Féltenek téged ez érthető és tuti már azon jár az agyuk, hogy elfertőződik a szád.Esetleg máshova lehet előbb megengedik, mondjuk köldök. Annyit nem ér az egész, hogy összevessz a családoddal.
2008. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
először csináltass tetoválást, azt sehogyse tudják eltávolitani, és kénytelenek lesznek belenyugodni. utána könnyebben megemésztik a piercinget.
2008. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lebeszélni róla, hiszen engem sem lehetett.... Nekem is volt, pont 17 évesen csináltattam, és már kivettem, de nagyon csúnya a helye. Akárki akármit is mond, mindig látszani fog, és hát: RONDA! :(
2008. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sziaa, nah lett pc-d?:)
2009. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziaa:)

huu azóta már másodjára van ugyanot

elmentem megcsinálttam kissé kiakadtak orditoztak de beletörödtek...csk begyulladt ki kelett vennem

eltelt pár honap és mondtam nkik h ujra akarom csináltatni...megengedték:)

2009. máj. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!