Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világosbarna hajat hogy...

Világosbarna hajat hogy lehetne világosítani?

Figyelt kérdés

Kékes Zöld Szemem fehéres a bőröm.ÉS nagyon tetszenek a szőkésbarna hajak.Szerintetek hogyan világosítsam?CSak fodrász ? nem akarom leszívatni.

Esetleg dobozos bolti festék?


2009. jún. 14. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is világosbarna hajam van, és a fodrim azt mondta, hogy főzzek kamilla teát és azzal mossam! meg használjak kamillás samponokat. és bevállt :)
2009. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

erről a kamilláról m,ár hallottam,te hogy csinálod én egyszer csináltam leszűrtem de tiszta szöszös lett a hajam egy csomó kammillamaradvány benne maradt.

te melyik kamillás sampont használod?És ez csak nyáron hatásos?minden hajmosásnál használod?nem tudsz képet mutatni vagy hasonló szinű hajat? kiváncsi vagyok

2009. jún. 14. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Johnsons Baby kamillás sampont használok, mindig :) és kamillateával öblitem le. Vagyis most nem mert be lettem festve egy hülye fogadás miatt:S úgyhogy most megmutatni sem tudom.:S

a teát úgy csináld hogy kétszer vagy háromszor átszűröd. úgy tuti nem lesz olyan :) vagy magát a kamillákat berakod valamibe mint a teafiltert(erre egy nem használt poló is tökéletes) és úgy áztasd ki őket :)

2009. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én a johnson levendulás samponját használom de elhatároztam hogyha elfogy akkor kamillásat veszek mert hátha az világosít és láss csodát te is írod hogy jó tesz a hajnak. DE kell hozzá kimenni a napra?télen is beválik?és neten nem tudsz hasonló hajszint mutatni?

www.hajam.hu -ról például..bocsi de kiváncsi vagyok.:)

és te hogy csinálod? megmosod és utána?

2009. jún. 14. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

hát megmosod ugye a samponnal, rajtahagyot kicsit. atán lemosod vízzel és utána jön rá a tea. azt nem öblited le.

Nyáron persze jobb ha napra is kimész mert az kiszívja, télen nem annyira látszik de akkoris segít valamennyit :)

képet nem találtam... de kb olyan mint a búza :D

2009. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!